Bestsellery lipca 2019 w TaniaKsiazka.pl

Przegląd

Jakie książki klienci księgarń wybierali na swoje wakacyjne lektury? Odpowiedzi na to pytanie udzieliła nam księgarnia TaniaKsiazka.pl udostępniając swoją listę bestsellerów lipca.

 

Pierwszy miesiąc wakacji może i nie należał do najgorętszych, jednak to nie przeszkodziło klientom księgarni TaniaKsiazka.pl w sięganiu po pikantne historie. Toteż w czołówce lipcowych bestsellerów ponownie znalazły się wszystkie trzy romanse Blanki Lipińskiej z jej serii o Laurze i Massimo. To, poczynając od pierwszej części: “365 dni”, “Ten dzień” i “Kolejne 365 dni”. Dużą popularnością cieszyła się też najnowsza powieść K.N. Haner – “Ring Girl”, która na początku lipca miała swoją premierę.

Klienci księgarni nadal często wybierali książki o tematyce obozowej, których fabuła była inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. “Kołysanka z Auschwitz” Mario Escobara nie spada z zestawienia bestsellerów księgarni TaniaKsiazka.pl od czasu marcowej premiery. Po kilku miesiącach do zestawienia powróciła – jak się okazuje, nadal bardzo popularna książka Heather Morris – “Tatuażysta z Auschwitz”.

Miłośnicy thrillerów psychologicznych w lipcu postawili na sprawdzony tytuł – “Pacjentkę” Alexa Michaelidesa. Także ta powieść już kolejny raz znalazła się w zestawieniu bestsellerów Księgarni TaniaKsiazka.pl.

Z kolei rodzice, wybierając letnie lektury dla swoich maluchów, stawiali na książki edukacyjne. Wśród najpopularniejszych tytułów lipca możemy znaleźć aż trzy autorstwa Marty Galewskiej-Kustry. To opowieści skierowane do najmłodszych czytelników: “Co robi Pucio?”, “Zabawy gestem i dźwiękiem” oraz “Pucio mówi pierwsze słowa”.

Bestsellery lipca 2019 w TaniaKsiazka.pl – lista

“Kolejne 365”, dni Blanka Lipińska
“Ten dzień”, Blanka Lipińska
“365 dni”, Blanka Lipińska
“Kołysanka z Auschwitz”, Mario Escobar
“Pacjentka”, Alex Michaelides
“Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem”, Marta Galewska-Kustra
“Tatuażysta z Auschwitz”, Heather Morris
“Co robi Pucio?”, Marta Galewska-Kustra
“Ring Girl”, K.N. Haner
“Pucio mówi pierwsze słowa”, Marta Galewska-Kustra

Kategorie: Bestsellery