Wartanow Stepan, SI

Przegląd

Tytuł: SI

Wymiary 143×205 mm

Liczba stron 442

Okładka miękka

ISBN 978-83-65830-46-3

EAN 9788365830463

Cena detaliczna 43,90 zł

Wydanie pierwsze

Data wydania 29.05.2019

Tłumaczenie
Marina Makarewska

Wydawca Wydawnictwo Papierowy Księżyc

Takiej książki jeszcze nie czytaliście!
Tak tajemniczego autora jeszcze nie znaliście!
Już w lipcu przekonacie się, co się stanie, gdy sztuczna inteligencja wymknie się spod kontroli!

Teoretycznie sztuczna inteligencja daje się użyć w celach wojskowych… praktycznie, jeśli sama nie będzie miała na to ochoty, może podjąć aktywne kroki w kierunku zmiany sytuacji.
Czwórka SI ucieka z poligonu wojskowego i zapada w śpiączkę, by obudzić się w niedalekiej przyszłości. Teraz, by przetrwać, muszą zmieszać się z tłumem… co w przypadku uzbrojonych w laser jednostek opancerzonych wcale nie jest takie łatwe.
Zabawna, oryginalna i nietuzinkowa powieść jednego z prekursorów LitRPG, która od pierwszej do ostatniej strony zaskakuje, bawi i zachwyca. Prawdziwa gratka dla fanów science fiction z najwyższej półki!

Stepan Wartanow urodził się 26 sierpnia 1964 roku w Moskwie, a w roku 1994 na stałe przeniósł się do Kanady. Swoje pierwsze opowiadanie opublikował w roku 1988 i od tamtego czasu napisał i wydał kilkanaście powieści i opowiadań w gatunku SF. Jest jednym z prekursorów gatunku litrpg. W swoich tekstach zdołał przewidzieć wiele współczesnych technologii i mimo upływu kilkunastu lat od czasu pierwszego wydania jego książek można zdecydowanie powiedzieć, że nadal się nie zestarzały.

 

Kategorie: Fantastyka