Edycja Świętego Pawła na 20. Targach SACROEXPO

Przegląd

W dniach 10-12 czerwca w Kielcach rozpoczynają się jubileuszowe, 20. Targi SACROEXPO. Edycję Świętego Pawła znajdziecie na stoisku o numerze D-56. Serdecznie zapraszamy.


Tradycyjnie zaprezentujemy nowości wydawnicze, skierowane do ludzi w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach: teologicznych, psychologicznych, duchowych, pasjonatów biografii, świadectw, a nawet zaczytujących się w powieściach – ale zawsze z pozytywnym, dającym nadzieję przesłaniem. Nie zabraknie Pisma Świętego w różnych formatach, w najnowszym przekładzie opracowanym przez Zespół Biblistów Polskich z inicjatywy Towarzystwa Świętego Pawła. A także bogatej oferty prezentowej na różne okazje, by wymienić ślub, chrzest czy Pierwszą Komunię Świętą. Licznych audiobooków, e-booków czy płyt z muzyką etc. W tym roku szczególnej uwadze rodziców i katechetów polecamy pachnący jeszcze farbą drukarską „YOUCAT dla dzieci” z bestsellerowej serii o tym samym tytule.

Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO to dziś marka sama w sobie. Statystyki nie kłamią. Ponad 5 tysięcy uczestników w ciągu trzech dni targowych, blisko 5,5 tysiąca metrów kwadratowych powierzchni targowej, niemal 300 wystawców z kraju i z zagranicy. To znak, że oferta jest naprawdę szeroka. Warto też odnotować, że nieodłącznym elementem targów jest uroczysta gala wręczenia Medalu Papieskiej Rady ds. Kultury Per Artem ad Deum. Ponadto po raz pierwszy w historii impreza będzie relacjonowana przez polski oddział Telewizji EWTN. To największa na świecie sieć katolickiej telewizji, dostępna w ponad 150 krajach.
Miejsce wystawy: Targi Kielce, ul. Zakładowa 1. Godziny otwarcia: 10-11 czerwca 9.00-17.00, 12 czerwca: 9.00-16.00. Wstęp bezpłatny.

 

www.edycja.com.pl

 

Kategorie: Wydarzenia