Jedna książka co 2,5 minuty, czyli 18 tys. egzemplarzy miesięcznie!

Przegląd

 

B.A. Paris, autorka bestsellerowego thrillera „Za zamkniętymi drzwiami”, odwiedzi Polskę!

Pisarka będzie gościem Międzynarodowego Festiwalu Literatury APOSTROF i Warszawskich Targów Książki.

 

TAJEMNICZE ZBIEGI OKOLICZNOŚCI, ZWROTY AKCJI, SEKRETY I GŁĘBOKO UKRYTA PRAWDA, KTÓRA WKRÓTCE UJRZY ŚWIATŁO DZIENNE…

Jedna książka co 2,5 minuty, czyli 18 tys. egzemplarzy miesięcznie!

Taka jest średnia sprzedaż thrillerów B.A. Paris w Polsce. Późny debiut na pewno nie jest łatwy, ale przy wystarczającej dozie talentu i determinacji może okazać się niezwykle lukratywny i przynieść autorowi nieoczekiwaną sławę. Sprzedaż powieści „Za zamkniętymi drzwiami” w Wielkiej Brytanii przekroczyła nakład miliona egzemplarzy – książka właśnie osiągnęła tam status platynowego bestsellera.

B.A. Paris (pod tym pseudonimem ukrywa się Bernadette McDougall), brytyjska autorka zrobiła zawrotną karierę dzięki powieściom „Za zamkniętymi drzwiami” i „Na skraju załamania”, które szybko trafiły na listy bestsellerów „New York Timesa”, „Sunday Timesa”, Amazona oraz iBooks. „Za zamkniętymi drzwiami” została uznana za jedną z książek miesiąca Amazona, iBooks oraz Real Simple, znalazła się też na liście najlepszych książek 2016 r. LibraryReads.
W plebiscycie Goodreads Choice Awards była nominowana w kategoriach „Kryminał i thriller” i „Debiut autorski”. W Polsce wszystkie jej powieści do dziś – „Za zamkniętymi drzwiami” ponad dwa lata po premierze – utrzymują się na listach bestsellerów. A nasi czytelnicy zapewnili autorce już drugą pod rząd nominację do statuetki BESTSELLERA EMPiKu.

 

W dniach 23-26 maja autorka będzie gościem Festiwalu Apostrof i Warszawskich Targów Książki.

 

 

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Albatros