Media Rodzina ogłasza konkurs na projekt okładki serii

Media Rodzina ogłasza konkurs na projekt okładki serii

Przegląd

Wydawnictwo Media Rodzina  zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na zaprojektowanie okładek do kryminalno-romantycznej serii „Elena” Nele Neuhaus.

Wydawca chce odświeżyć szatę graficzną cyklu dla fanek jazdy konnej, który liczy już pięć lat i zaprosić nowe czytelniczki do lektury dotychczasowych i nowych tomów w piękniejszym wydaniu.

„Masz pomysł, jak nadać serii nowe oblicze? Jak ją unowocześnić, uatrakcyjnić? Podziel się z nami swoim talentem i pomysłem na trzy pierwsze tomy wciągającej serii dla nastolatek.

Prace prosimy nadsyłać od 25 kwietnia do 15 maja 2019 r. Jeśli pomysł na trzy pierwsze okładki nam się spodoba, podpiszemy z autorką/autorem umowę na przygotowanie okładek do pięciu tomów.

Fabuła serii:
Rodzina Weilandów prowadzi ujeżdżalnię i szkołę nauki jazdy konnej, konkurując z rodziną Jungblutów. Pomiędzy rodzinami panuje głęboka nienawiść, której źródeł Elena nie zna.
Dziewczyna spędza ostatnie dni jesieni, jeżdżąc na ukochanym koniu Fritzim. I zakochuje się w Timie Jungblucie, jedynym chłopaku, w którym nie wolno jej się zakochać…
Zakazane uczucie, intryga kryminalna, a w tle wspaniała opowieść o miłości do koni.
Więcej tutaj.

Wymogi odnośnie do składanych prac:
Format prac konkursowych wynosi 135×205 mm. Przyjmujemy projekty w rozdzielczości 300dpi, format jpg lub pdf.

Sposób złożenia:
Projekty prosimy wysyłać mailem na adres: redakcja@mediarodzina.pl. W tytule maila prosimy wpisać KONKURS ELENA, a w treści podać dane (imię, nazwisko, telefon) oraz napisać kilka słów o sobie.

Życzymy powodzenia!
Redakcja Wydawnictwa Media Rodzina

 

 

Kategorie: Wydarzenia