Bestsellery marca 2019 w TaniaKsiazka.pl

Przegląd

Marzec okazał się miesiącem, w którym Klienci Księgarni TaniaKsiazka.pl bardzo często wybierali książki tematycznie związane z Auschwitz. Aż trzy z dziesięciu tytułów dotyczą tego nazistowskiego obozu zagłady w Polsce. W zestawieniu bestsellerów miesiąca znalazły się też m.in.: kryminały, książka dla dzieci i powieść młodzieżowa.

“Tatuażysta z Auschwitz”, oparta na prawdziwych wydarzeniach opowieść Heather Morris po raz kolejny znalazła się w zestawieniu książek, które w marcu były częstym wyborem klientów tej księgarni internetowej. Jednak tym razem popularniejsza od niej okazała się powieść Mario Escobara o kobiecie, która prowadziła przedszkole w obozie zagłady. “Kołysanka z Auschwitz” miała premierę 13 marca i od razu zainteresowała wiele osób.

Klienci księgarni TaniaKsiazka.pl chętnie wybierali też nowe, rozszerzone wydanie reportażu Hansa Joachima Langa – “Kobiety z bloku 10. Eksperymenty medyczne w Auschwitz”.

Poprzedni miesiąc należał do Remigiusza Mroza, w tym jest podobnie. Do marcowego zestawienia bestsellerów trafiły dwa tomy z jego popularnej serii kryminałów prawniczych o Joannie Chyłce. Tym razem zainteresowaniem cieszyły się: najnowszy, już 9. tom tego cyklu – “Umorzenie” (premiera 13 marca) oraz “Rewizja”, trzecia część serii.

Polacy lubią czytać nie tylko kryminały, ale też thrillery. Do zestawienia bestsellerów marca trafiła nowa powieść B.A. Paris – “Pozwól mi wrócić” oraz “Pacjentka” Alex Michaelides.

Po raz kolejny jedną z najchętniej wybieranych książek z nurtu tzw. literatury kobiecej była powieść erotyczna Blanki Lipińskiej – “Ten dzień”. To kontynuacja bestsellerowego debiutu pisarki, powieści “365 dni”. Seria ma zostać zekranizowana.

“Mądre bajki” Agnieszki Antosiewicz po raz kolejny okazały się najpopularniejszą książką dla dzieci, a “P.S. Wciąż cię kocham” Jenny Han – dla młodzieży.

Bestsellery marca 2019 w TaniaKsiazka.pl

“Kołysanka z Auschwitz” Mario Escobar
“Umorzenie” Remigiusz Mróz (seria “Chyłka”, tom 9.)
“Tatuażysta z Auschwitz” Heather Morris
“Mądre bajki” Agnieszka Antosiewicz
“Pozwól mi wrócić” B.A. Paris
“Pacjentka” Alex Michaelides
“Kobiety z bloku 10. Eksperymenty medyczne w Auschwitz” Hans Joachim Lang
“Ten dzień” Blanka Lipińska (seria “365 dni”, tom 2.)
“Rewizja” Remigiusz Mróz (seria “Chyłka”, tom 2)
“P.S. Wciąż cię kocham” Jenny Han

 

Kategorie: Bestsellery