Bestsellery lutego 2019 w TaniaKsiazka.pl

Przegląd

Luty to kolejny miesiąc, w którym klienci księgarni TaniaKsiazka.pl chętnie sięgali po książki Remiugiusz Mroza. W zestawieniu bestsellerów miesiąca znalazły się aż trzy książki tego autora. Wśród innych tytułów, które najczęściej znikały z wirtualnych półek, są nowości i książki, które na listach bestsellerów goszczą już od kilku miesięcy.

Wielu Klientów księgarni sięgnęło po książkę z pogranicza beletrystyki i literatury faktu – “Psy Prewencji”. To głośny tytuł o realiach służby w policji. Jej autor – Norbert Grzegorz Kościesza, były policjant, pisze o doświadczeniach swoich i kolegów. Z książki wyłania się gorzki obraz policji, jako instytucji, w której rządzi nepotyzm i kolesiostwo, a piętnowanie funkcjonariuszy, którzy wytykają przełożonym błędy, jest na porządku dziennym.

Zainteresowaniem cieszyły się też książki, na które czytelnicy czekali już od jakiegoś czasu. “P.S. Wciąż Cię kocham” to nowa część bestsellerowej serii Young Adult, “O Chłopcach”. Pierwszy tom tego cyklu, “Do wszystkich chłopców, których kochałam”, został zekranizowany przez Netflix. Klienci często wybierali “Pozwól mi wrócić”, nową książkę autorki bestsellerowych kryminałów, B. A. Paris. Wśród nowości dużym zainteresowaniem cieszyło się też uzupełnione wydanie reportażu “Kobiety z bloku 10. Eksperymenty medyczne w Auschwitz”.

Nowa książka Remigiusza Mroza, “Nieodgadniona” to druga część cyklu z Damianem Wernerem. Ten thriller cieszył się dużym zainteresowaniem. Jednak to nie jedyna książka tego autora, która znalazła się w zestawieniu bestsellerów. Klienci księgarni TaniaKsiazka.pl często wybierali też “Kasację” (w wersji pocket) i “Rewizję” – to kolejno 1. i 3. tom zekranizowanej serii o Joannie Chyłce.

Od maja z listy najlepiej sprzedających się książek nie znika “Tatuażysta z Auschwitz”. Kolejna książka, która od kilku miesięcy jest jedną z najczęściej wybieranych pozycji to “365 dni” Blanki Lipińskiej.

W zestawieniu dziesięciu bestsellerów miesiąca ponownie znalazła się zekranizowana powieść W. Bruce’a Camerona – “O psie, który wrócił do domu”.
Bestsellery lutego 2019 w TaniaKsiazka.pl – lista
“Tatuażysta z Auschwitz” Heather Morris
“Kasacja” Remigiusz Mróz (tom 1. serii z Chyłką)
“Psy Prewencji” Norbert Grzegorz Kościesza
“Rewizja” Remigiusz Mróz (tom. 3. serii z Chyłką)
“Pozwól mi wrócić” B. A. Paris
“365 dni” Blanka Lipińska
“Nieodgadniona” Remigiusz Mróz (tom 2. cyklu o Damianie Wernerze)
“Kobiety z bloku 10. Eksperymenty medyczne w Auschwitz” Lang Hans-Joachim
“O psie, który wrócił do domu” W. Bruce Cameron
“P.S. Wciąż Cię kocham” Jenny Han (tom 2. serii “O Chłopcach”)

Kategorie: Bestsellery