Bestsellery stycznia 2019 w TaniaKsiazka.pl

Przegląd

Styczeń w TaniaKsiazka.pl bezsprzecznie należał do Remigiusza Mroza i jego serii o prawniczce Joannie Chyłce. W zestawieniu dziesięciu bestsellerów tej księgarni znalazły się aż trzy tomy tego cyklu. Nadal wielkim zainteresowaniem klientów cieszyła się oparta na faktach powieść Heather Morris – “Tatuażysta z Auschwitz”.

Tym razem w zestawieniu zabrakło kilku książek, które były bardzo popularne w zeszłym roku to: “A ja żem jej powiedziała…” Katarzyny Nosowskiej, erotyki debiutującej Blanki Lipińskiej (“356 dni” i “Ten dzień”) oraz poradnik Anji Rubik dla młodzieży – “#sexedpl”.

W zeszłym miesiącu klienci księgarni TaniaKsiazka.pl często wybieralo nową książkę W. Bruce’a Camerona – “O psie, który wrócił do domu”. Autor w historiach, które opowiada, oddaje głos czworonogom i właśnie za to cenią go czytelnicy. Z pewnością też na popularność powieści wpłynęło pojawienie się w polskich kinach jej filmowej adaptacji.

W zestawieniu bestsellerów stycznia 2019 znalazły się też inne książki, które zostały zekranizowane. To m.in. “Ślepnąc od świateł” Jakuba Żulczyka (na jej podstawie powstał serial HBO). Wraz z pojawieniem się odcinków serialu TVN “Chyłka – Zaginięcie” opartego na drugim tomie serii kryminałów Remigiusza Mroza, wzrosło zainteresowanie innymi częściami cyklu. Toteż wśród książek, które najczęściej wybierali klienci księgarni TaniaKsiazka.pl, znalazły się: “Kasacja” (tom 1.) “Rewizja” (tom 3.) i “Immunitet” (tom 4.).

W zestawieniu bestsellerów stycznia znalazły się dwie starsze książki, które zostały wydane nakładem Wydawnictwa Kobiecego. Jedna z nich, “Uwolnij mnie”, to część erotycznej serii “Połączeni” autorstwa Laurelin Paige. Książki tego cyklu są częstym wyborem czytelniczek już od 2016 roku. Z kolei drugi tytuł to thriller Ellen Marie Wiseman z 2017 roku – “To, co zostawiła”.

Najczęściej wybieraną książką dla dzieci w styczniu 2019 roku były “Mądre bajki” Agnieszki Antosiewicz.

Książka “Oczami mężczyzny (nie) idealnego” Rafała Wicijowskiego także była jedną z popularnych pozycji wydawniczych. To tytuł z pogranicza eseju i poradnika, w którym można odnaleźć podpowiedzi na temat tego, jak uwierzyć w siebie i jak pokochać to, jakim się jest.
Lista bestsellerów stycznia 2019 w TaniaKsiazka.pl
Tatuażysta z Auschwitz Heather Morris
Kasacja (seria z Joanną Chyłką tom 1.) Remigiusz Mróz
Ślepnąc od świateł Jakub Żulczyk
To, co zostawiła Ellen Marie Wiseman
Rewizja (seria z Joanną Chyłką tom 3.) Remigiusz Mróz
Uwolnij mnie (seria Połączeni) Laurelin Paige
Mądre bajki Agnieszka Antosiewicz
Oczami mężczyzny (nie) idealnego Rafał Wicijowski
Immunitet (seria z Joanną Chyłką tom 4.) Remigiusz Mróz
O psie, który wrócił do domu W. Bruce Cameron

Kategorie: Bestsellery