Ateneum po raz dziewiąty uhonorowane Gazelą Biznesu

Przegląd

Ateneum według „Pulsu Biznesu” jest najdynamiczniej rozwijającym się dystrybutorem książek, gier, zabawek i artykułów papierniczych w Polsce. Z roku na rok hurtownia osiąga coraz wyższy obrót przy jednoczesnym notowaniu zysków. Ateneum już po raz dziewiąty zdobyło nagrodę Gazeli Biznesu.

Dziewiąty już tytuł Gazeli Biznesu dla Ateneum cieszy nas równie mocno, jak każdy poprzedni. Jesteśmy dumni, że podejmowana przez nas działalność biznesowa przynosi tak znakomite efekty, czego potwierdzeniem jest to obiektywne i prestiżowe wyróżnienie nadawane przez „Puls Biznesu”, najbardziej opiniotwórczy medium biznesowe w Polsce. Gazela Biznesu 2018 jest ukoronowaniem naszej już piętnastoletniej działalności na rynku hurtowym – mówi Sławomir Żywczak, PR Manager Ateneum.

Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Czytelne i niezmienne od lat kryteria oceny kandydatów sprawiają, że wyróżnienie jest wiarygodne – udział w nim jest bezpłatny, a o jego przyznaniu decydują wyniki finansowe przedsiębiorstwa.
Ateneum to istniejąca od 2004 roku hurtownia, która swoją przygodę rozpoczęła od rynku książki. W szybkim tempie rozszerzyła lokalny zasięg w ogólnopolski, a następnie uzupełniła ofertę o asortyment branży papierniczej i zabawkowej. Ateneum jest również laureatem prestiżowej nagrody Diamentów Forbesa 2018. W raporcie ekspertów z londyńskiej giełdy z 2016 roku, Ateneum zostało uznane za jedną z trzydziestu najbardziej wpływowych polskich firm w Europie.

W tym roku Ateneum obchodzi jubileusz 15-lecia istnienia firmy.

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Ateneum