Niemiecki. Praca za granicą

Przegląd

Niemiecki. Praca za granicą to audio kurs przygotowany z myślą o osobach, które znają język niemiecki na poziomie podstawowym lub średnio zaawansowanym i pragną poszerzyć znajomość słownictwa w związku z wyjazdem do krajów niemieckojęzycznych. Zestaw składa się z podręcznika oraz nagrań native speakerów.

Niemiecki. Praca za granicą - kurs do nauki języka niemieckiego

Materiał jest podzielony na 14 lekcji tematycznych ze słownictwem związanym z takimi zawodami jak: opiekunka dzieci i osób starszych, pracownik budowalny, elektryk, kelner, pokojówka, kierowca itd.

Książkę otwiera minirepetytorium gramatyczne, dzięki któremu przypomnisz sobie najważniejsze zagadnienia niemieckiej gramatyki i usystematyzujesz wiedzę. Znajdziesz tu też wyrażenia z tłumaczeniami, praktyczne dialogi i rozmówki, a na końcu podręcznika słowniczek niemiecko-polski i polsko-niemiecki z ponad 1000 specjalistycznych haseł.

Poprawnej wymowy nauczysz się dzięki dołączonym do kursu nagraniom w wykonaniu profesjonalnych lektorów. Znajdziesz je na płycie audio CD i w wersji mp3 do pobrania ze strony internetowej.

Niemiecki. Praca za granicą:

– bogate i różnorodne słownictwo branżowe

– praktyczne rozmówki z tłumaczeniami

– 160 minut nagrań native speakerów

– minirepetytorium gramatyczne

– słownik niemiecko-polski polsko-niemiecki z ponad 1000 haseł

Kategorie: Edukacja
Tagi: Edgard