Bestsellery października 2018 w TaniaKsiazka.pl

Przegląd

Klienci Księgarni TaniaKsiazka.pl w październiku 2018 chętnie sięgali nie tylko po nowości, ale też po książki, które były popularne również w poprzednich miesiącach.


Z listy bestsellerów Księgarni TaniaKsiazka.pl od kilku miesięcy nie schodzą “Tatuażysta z Auschwitz”, oparta na faktach powieść Heather Morris i “A ja żem jej powiedziała…” Katarzyny Nosowskiej.

Tak jak we wrześniu, tak też w październiku ogromną popularnością cieszyła się skierowana do młodzieży książka modelki i aktywistki Anji Rubik “#sexedpl”. Klienci nadal chętnie sięgali też po “Kontratyp” Remigiusza Mroza. To kolejna część serii o ambitnej prawniczce Joannie Chyłce.

Ogromnym zainteresowaniem czytelniczek cieszyły się powieści kontrowersyjnej pisarki Blanki Lipińskiej. W zestawieniu bestsellerów znalazł się jej debiut, “365 dni” oraz jego kontynuacja – “Ten dzień”, która swoją premierę miała w październiku. Z nurtu literatury typowo kobiecej były popularne jeszcze dwie powieści: “Tylko dla Ciebie” Vi Keeland i “Gliniarz” Laurelin Paige.

Kolejną niezwykle chętnie kupowaną w zeszłym miesiącu książką była nowość “Niebezpieczne związki Donalda Tuska” Wojciecha Sumlińskiego, dziennikarza i publicysty i Tomasza Budzyńskiego, majora ABW.

Na początku października ogłoszono laureata Literackiej Nagrody Nike 2018. Został nim Marcin Wicha. W związku z tym wyróżnieniem wzrosło też zainteresowanie docenioną książką – “Rzeczy, których nie wyrzuciłem”, która również znalazła się na liście bestsellerów.

Lista bestsellerów października w TaniaKsiazka.pl

  1. “TatuażystaHYPERLINK „
  2. “#sexedpl. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu miłości i seksie” Anja Rubik
  3. “Ten dzień” Blanka Lipińska
  4. “365 dni” Blanka Lipińska
  5. “Rzeczy, których nie wyrzuciłem” Marcin Wicha
  6. “A ja żem jej powiedziała…” Katarzyna Nosowska
  7. “Niebezpieczne związki Donalda Tuska” Wojciech Sumliński, Tomasz Budzyński
  8. “Kontratyp” Remigiusz Mróz
  9. “Tylko dla Ciebie” Vi Keeland
  10. “Gliniarz” Laurelin Paige

 

 

Kategorie: Bestsellery