Witamy w Nevermoorze

Przegląd

To już dziś! Długo oczekiwana powieść „Nevermoor” Jessiki Townsend, która zdobyła miliony fanów na całym świecie, jest już dostępna dla polskich czytelników.

„Nevermoor” to zachwycający pierwszy tom porównywanego z „Harrym Potterem” cyklu australijskiej autorki, który łączy elementy pomysłowego fantasy, przygody i tajemniczej intrygi. Świat pełen barwnych postaci i nieoczekiwanych zdarzeń, duża dawka humoru i główna bohaterka, której nie sposób nie polubić – to najkrótszy opis tej porywającej powieści, która zdobyła wszystkie najważniejsze nagrody dla książki dziecięcej w Australii, a także osiągnęła status bestselleru w USA. Prawa do jej wydania kupiło już prawie 40 krajów, a w wytwórni 20th Century Fox powstaje filmowa adaptacja.

 

Czytelnicy pokochają tę poruszającą powieść, która w równej mierze traktuje o magii, jak i pewności siebie. To dzieło znakomite i pasjonujące.

„School Library Journal”

 

Ta książka naprawdę jest znakomita. Ma intrygującą fabułę, mnóstwo zwrotów akcji, wyraziste postaci i zapewnia sporą dawkę dobrego humoru. To lektura, przy której godziny po prostu znikają – magia!

„Daily Telegraph”

 

Zachwycająca szczegółami konstrukcja osobliwego świata, dowcipne dialogi i barwne postaci składają się na pełną magii przygodę, która stanowi pochwałę odwagi, pewności siebie i nadziei.

„Publishers Weekly”

 

Jessica Townsend, Nevermoor. Przypadki Morrigan Crown

 

przekład: Małgorzata Hesko-Kołodzińska i Piotr Budkiewicz

liczba stron 432

oprawa miękka

Kategorie: Fantastyka