Sztuka rysowania – nowe książki w serii

Przegląd

 „Sztuka rysowania. Zwierzęta”: rysuj ukochane domowe zwierzaki: psy, koty i króliki, urzekające swym pięknem konie lub egzotyczne lwy, pandy czy tygrysy. Zaczynając od detali, krok po kroku nauczysz się rysować je tak, by odzwierciedlić nie tylko ich wygląd, ale i energię oraz charakter. Ostatni rozdział przeniesie Cię w świat komiksów i fantastycznych istot.

„Sztuka rysowania. Ludzie”: narysowanie realistycznego portretu to sztuka, której można się nauczyć. Zdobędziesz wiadomości na temat anatomii i proporcji ludzkiego ciała, a dzięki wskazówkom i ćwiczeniom nauczysz się rysować detale – oczy, usta czy dłonie. Krok po kroku sporządzisz pierwsze szkice, a potem stworzysz całościowy portret postaci, oddając jej nastrój i cechy charakteru. Nauczysz się patrzeć na ciało ludzkie jak artysta. Możesz też sięgnąć po nietypowe tematy ze świata fantazji i mangi.

 W książkach znajdziesz informacje na temat niezbędnych materiałów i przyborów. Poznasz podstawy szkicowania, cieniowania i budowania prawidłowej kompozycji. Rozwijaj swój talent.

Więcej o książce przeczytasz na:  https://publicat.pl

Kategorie: Hobby i Poradniki