Jakub Ćwiek w Twoim mieście. „Kłamca” powraca!

Przegląd

Bestsellerowy „Kłamca” powraca na rynek! Z tej okazji pisarz wyrusza w największą w Polsce trasę autorską. Zaplanowanych jest ponad 100 wydarzeń przez kolejny rok. Kuba odwiedzi każde województwo. Więcej szczegółów w prezentacji na naszej stronie.

Jakub Ćwiek to jeden z najbardziej rozpoznawalnych autorów fantastyki w Polsce, autor ponad 20 książek, w tym niedawno wydanych Stróży. Znany z charyzmy, otwartego podejścia do czytelników i wciągających prelekcji – krasomówca z poczuciem humoru, który zachęci nawet najbardziej opornych do sięgnięcia po literaturę.

Wystarczy do nas napisać – a zorganizujemy Wam spotkanie z Jakubem Ćwiekiem.

Zapraszamy do kontaktu!
Karolina Michałowska |
karolina.michalowska@wsqn.pl | 882 062 509

O wydawnictwie

Naszą misją jest literatura z pasją. Uważamy, że czytelników nie przyciąga się tylko książkami, lecz również samymi postaciami autorów. Wciągające, nietypowe prelekcje na przeróżne tematy to szansa na ożywienie czytelników – każda miejscowość powinna mieć szansę na spotkanie twarzą w twarz z charyzmatycznymi osobistościami. Wychodzimy poza okładki!

SQN istnieje na rynku osiem lat. To niemal 400 wydanych tytułów, w tym roku pojawi się jeszcze kilkanaście książek, w tym autorów takich jak Jakub Małecki, Aneta Jadowska czy Krzysztof Skiba. Mamy prawie 30 tysięcy obserwujących na Facebooku, 13 tysięcy na Instagramie i ponad 4 tysiące osób na Twitterze – a statystyki wciąż rosną.

Spotkacie nas na Targach Książki w Katowicach, w Krakowie oraz we Wrocławiu, a także w Warszawie, Gdańsku i Białymstoku. Pojawiamy się także na festiwalach takich jak Copernicon, Falcon czy Granda. Pokazujemy się tam, gdzie są czytelnicy. Jesteśmy nowocześni – jesteśmy widoczni.

Docieramy do coraz szerszej grupy odbiorców. Słyniemy z tytułów sportowych i pozycji fantastycznych, lecz nie wszystko. Wydajemy między innymi powieści dla dorosłych i młodzieży, literaturę faktu, biografie czy poradniki.

Szerzyć zainteresowania – to nasz warunek niezbędny. Każdego, kto podziela misję promowania literatury, zapraszamy do kontaktu. Przyciągajmy razem czytelników!

Wydawnictwo Sine Qua Non

Kategorie: Literatura
Tagi: SQN