NOWOŚĆ Wydawnictwa Studio EMKA – : Cztery tendencje. Poznaj profile osobowości, aby żyć i działać skuteczniej autorstwa Gretchen Rubin

Przegląd

 

Autor: Gretchen Rubin

Tytuł: Cztery tendencje. Poznaj profile osobowości, aby żyć i działać skuteczniej

 

Premiera: 20.09.2018 r.

 

 

Ilość stron: 272

Oprawa: miękka, skrzydełka

Format: 135×210 mm

ISBN: 978-83-65068-80-4

Cena: 39.90 PLN

www.studioemka.com.pl 

 

 

Gretchen Rubin opracowała nowy system ułatwiający zrozumienie siebie i innych.

Ów system zakłada, że każdy z nas przynależy do jednej z czterech grup zwanych tendencjami: prymusów, sceptyków, obowiązkowych lub buntowników. Te tendencje wpływają na każdy aspekt naszego zachowania, więc zrozumienie tego systemu pozwala nam podejmować trafniejsze decyzje, dotrzymywać terminów i działać skuteczniej dzięki obniżonemu poziomowi stresu i wypalenia.

Prawie milion osób rozwiązało już internetowy test Rubin, a menedżerowie, lekarze, nauczyciele, współmałżonkowie i rodzice wykorzystują jej system, aby pomagać ludziom dokonywać istotnych zmian w ich życiu. Niemniej ważne jest to, że ułatwia on zrozumienie samych siebie i pomaga żyć tak, jak tego pragniemy.

Droga do szczęścia zaczyna się od naszej osobowości. W „Czterech tendencjach” Gretchen Rubin proponuje czytelnikom sprofilowaną drogę do lepszego samopoczucia, zdrowia i bardziej udanych związków z ludźmi. Niezwykła książka napisana przez autorkę obdarzoną wyjątkowym zmysłem praktycznym.

Tom Rath (sceptyk), autor książek Are You Fully Charged? i StrenghtsFinder 2.0

Jeśli masz poczucie, że z twoimi związkami, pracą zawodową, zdrowiem albo pewnością siebie jest niedobrze, to dzięki zrozumieniu swojej tendencji i umiejętnemu wykorzystaniu jej zalet będziesz mógł wszystko naprawić.

Melissa Hartwig (prymuska), autorka i współtwórczyni Whole30

„Cztery tendencje” to świetnie napisana i wnikliwa książka. Gretchen Rubin wyjaśniła mi, dlaczego moje oczekiwania często kolidują z oczekiwaniami innych i nauczyła mnie lepiej wczuwać się w potrzeby i sposób myślenia moich bliźnich. A jeszcze ważniejszym jest to, że „Cztery tendencje” pomagają tworzyć bardziej konstruktywne związki z ludźmi.

Robert Sutton (buntownik), autor książki The Asshole Survival Guide

O autorce:

Gretchen Rubin należy do najbardziej znanych autorów piszących o naturze ludzkiej. Po ukończeniu studiów prawniczych rozpoczęła karierę adwokacką i asystenturę u sędzi Sądu Najwyższego, Sandry Day O’Connor, by w końcu uświadomić sobie, że chce odmienić swoje życie poświęcając się pisarstwu. Jej książki, między innymi wielkie bestsellery Projekt Szczęście i Lepiej!, sprzedały się w niemal trzech milionach egzemplarzy i zostały przełożone na ponad trzydzieści języków. Rubin prowadzi również popularną, nagradzaną wielokrotnie audycję internetową Happier with Gretchen Rubin („Jak być szczęśliwszym. Gretchen Rubin zaprasza”). Jest dziś osobą podziwianą i popularną. Udzieliła wywiadu Oprah Winfrey, jadła obiad z Danielem Kahnemanem i spacerowała z Dalajlamą. Mieszka z rodziną w Nowym Jorku.

Kategorie: Biznes i Ekonomia
Tagi: Studio Emka