Allegro Smart – darmowe dostawy

Allegro Smart – darmowe dostawy

Przegląd

Dzisiaj Allegro wystartowało z nową usługą Allegro Smart, która ma zrewolucjonizować sposób robienia zakupów w internecie. Projekt działać będzie na zasadzie podobnej do Amazon Prime. Klient płaci raz do roku kwotę 49 złotych i dokonuje zakupów bez dodatkowych kosztów wysyłek za internetowe zakupy (ale na pewnych ustalonych zasadach m.in. wysyłka do 15 tys. punktów odbioru, w tym m.in. paczkomaty InPost, Poczta Polska czy sklepy Żabka). Do tego otrzymuje  pomoc konsultanta i dostęp do dodatkowych zniżek.

W ramach Allegro Smart, klient będzie mógł zamówić łącznie 365 paczek w roku. Aby pełny abonament Allegro Smart był opłacalny dla kupującego, wystarczy  siedem zamówień z Allegro w roku, gdyż standardowa dostawa do paczkomatu kosztuje aktualnie każdorazowo co najmniej 7,99 zł.

Allegro Smart obejmuje zakupy o wartości co najmniej 40 zł u jednego sprzedawcy. – Dzięki temu pakiet można wykorzystać do większości zakupów, np. odzieży, kosmetyków, zabawek, książek, karmy dla zwierząt, akcesoriów ogrodowych czy samochodowych, nie wspominając o małym AGD czy elektronice – tłumaczy firma w komunikacie.

Jak informuje Allegro, w ciągu ostatniego roku liczba zakupów realizowanych z dostawą do paczkomatów i punktów odbioru wzrosła na tej platformie o 40 proc.

 

źródło:www.wiadomoscihandlowe.pl

Kategorie: Rynek Polski
Tagi: Allegro