Poradniki z serii Samo Sedno o wychowaniu dzieci

Przegląd

Sprawdzona pomoc dla rodziców dzieci w każdym wieku

Poradniki Samo Sedno o wychowaniu dzieci to doskonałe wsparcie dla każdego opiekuna. Napisane przez pedagogów i psychologów dziecięcych książki podpowiadają, jak poradzić sobie z problemami wychowawczymi, ale też jak stymulować rozwój dziecka.

Jak kreatywnie wspierać rozwój dziecka to poradnik, który podpowiada, jak od pierwszych miesięcy życia malucha wspierać jego rozwój poprzez twórczą zabawę. Wskazówki psychologów pomogą lepiej zrozumieć potrzeby małego człowieka i dostosować aktywności do jego upodobań.

Dodaj mi skrzydeł! Jak rozwijać u dzieci motywację wewnętrzną to poradnik dla wszystkich rodziców, którzy nie chcą wychować małego człowieka w systemie kar i nagród, ale wolą zachęcać go do rozwoju i uczyć, że cele realizuje się dla siebie, nie dla innych.

Poradnik Trudne emocje u dzieci ułatwi z kolei zrozumienie dziecięcych negatywnych emocji i podpowie, jak im przeciwdziałać. Dorośli dowiedzą się, jak pomóc dziecku przepracować złość czy rozżalenie, poznają możliwe przyczyny agresywnych zachowań i młodzieńczego buntu.

Wśród poradników dla rodziców znajdują się także: Zgodne rodzeństwo Natalii i Krzysztofa Minge, Szkolne wyzwania Moniki Gregorczuk i Barbary Kołtyś i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą!

Więcej informacji: Wychowanie dziecka

 

Śledź nasz profil: facebook.com/SamoSedno

Znajdź nas na Instagramie! @wydawnictwosamosedno

Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: Samo Sedno