Diament Forbesa 2018 dla Ateneum

Przegląd

Podczas czerwcowej gali magazynu „Forbes” Ateneum zostało laureatem „Diamentu Forbesa 2018”. Tą prestiżową nagrodą wyróżniane są najdynamiczniej rozwijające się przedsiębiorstwa w naszym kraju. W imieniu Ateneum nagrodę odebrał Adam Zegiel, wiceprezes zarządu.

Zdjęcie: Magazyn „Forbes”

Diamenty przyznaje „Forbes” – jeden z najbardziej opiniotwórczych magazynów biznesowych na świecie. To wyróżnienie cieszy się poważaniem i uznawane jest za najważniejszy laur biznesu w Polsce. Analitycy Bisnode Polska przy współpracy z redakcją miesięcznika „Forbes” wyceniają przedsiębiorstwa za pomocą metody szwajcarskiej, która łączy podejścia majątkowe i dochodowe. Na podstawie tych wyliczeń wyłaniane są najlepiej rozwijające się firmy w naszym kraju.

Ateneum to istniejąca już od prawie 15 lat ogólnopolska hurtownia książek, gier, zabawek i artykułów papierniczych, w ostatnich latach wielokrotnie nagradzana, m.in. ośmiokrotnie laurami Gazeli Biznesu. W raporcie ekspertów z londyńskiej giełdy z 2016 roku Ateneum zostało uznane za jedną z trzydziestu najbardziej wpływowych polskich firm w Europie.

Kategorie: Nagrody, Wydarzenia
Tagi: Ateneum