Bestsellery maja 2018 w Księgarni TaniaKsiążka.pl

Przegląd

Maj był miesiącem, w którym bezsprzecznie najpopularniejsze były nowe kontynuacje polskich serii kryminalnych. W kierunku wirtualnych półek nadal chętnie sięgano po książki o diecie dr. Ewy Dąbrowskiej. Jesteście ciekawi, jakie książki w maju sprzedawano najczęściej? Przygotowaliśmy Wam listę 10 bestsellerów Księgarni TaniaKsiążka.pl.

Top 10 maja 2018 w TaniaKsiążka.pl – najczęściej wybierane książki

10. Manwhore, Katy Evans

Pierwsza książka z bestsellerowej serii. Rachel Livingstone, utalentowaną dziennikarka ma przeprowadzić wywiad z Malcolmem Saintem – obłędnym, bogatym chicagowskim playboyem.

9. Uwikłana, Bruce Porter

Ta historia została oparta na faktach. Pilar – królowa narkotykowego imperium zaczyna pracować jako tajna agentka.

8. Ciało i ducha ratować żywieniem, dr Ewa Dąbrowska

Dr Ewa Dąbrowska to specjalistka w zakresie leczenia żywieniem. Ta książka jest zbiorem porad i przepisów diety owocowo-warzywnej dostosowanych do potrzeb osób cierpiących na różne schorzenia.

7. Był sobie szczeniak. Ellie, W. Bruce Cameron

To bestsellerowa nowość. Ta wyjątkowa książka dla młodzieży bardzo szybko zyskała uznanie czytelników. Ellie to wyjątkowa suczka szkolona na psa ratownika. Czy uda się jej sprawić, że dwoje zagubionych ludzi, odnajdzie szczęście?

6. Tatuażysta z Auschwitz, Heather Morris

To oparta na faktach historia o miłości, która przetrwała nazistowskie piekło.

5. Dziewczyny z Dubaju, Piotr Krysiak

Książka jest efektem dziennikarskiego śledztwa wokół głośnej afery dotyczącej luksusowego seksbiznesu.

4. Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej. Przepisy, Beata Dąbrowska

Książka pełna przepisów na łatwe do wykonania dania warzywno-owocowe, dzięki którym można nie tylko schudnąć, ale przede wszystkim poprawić swoje zdrowie.

3. Przywracać zdrowie żywieniem, dr Ewa Dąbrowska

To zbiór prostych i skutecznych metod na przywrócenie równowagi w organizmie dzięki odpowiednio dobranej warzywno-owocowej diecie.

2. Seria z komisarzem Frostem. Tom 5. Zerwa, Remigiusz Mróz

Kolejna porcja porządnego i zaskakującego śledztwa od Remigiusz Mroza. Seria z komisarzem Frostem cieszy się dużym zainteresowaniem czytelników.

1. Czerwony pająk, Katarzyna Bonda

Ta książka kończy popularną serię o policyjnej profilerce Saszy Załuskiej. Zagadkowe śledztwo i mroczna tajemnica, którą Bonda stopniowo odkrywa przed czytelnikami, są znakiem rozpoznawczym autorki.

Kategorie: Bestsellery