Zmiany personalne w księgarniach BookBook

Zmiany personalne w księgarniach BookBook

Przegląd

Komunikat Zarządu Przedsiębiorstwa Dom Książki sp. z o.o.

 

Mam przyjemność poinformować, że z początkiem czerwca 2018 r. do zespołu BookBook/Przedsiębiorstwo Dom Książki Sp. z o.o. dołączy Pani Dorota Rostkowska, uznana postać branży księgarskiej, która obejmie stanowisko Dyrektora Handlowego.

Przez ostatnich 18 lat Dorota Rostkowska związana była z firmą OSDW Azymut Sp. z o.o., w różnych okresach czasu pełniąc w niej funkcje dyrektora handlowego, dyrektora ds. dystrybucji, szefowej działu bibliotek, szefowej działu marketingu i promocji oraz szefowej działu rozliczeń z wydawcami. W tym czasie pełniła również funkcje członka zarządu OSDW Azymut, Domu Wydawniczego PWN, Księgarni PWN, oraz spółki iFormat. Wcześniej, w latach 90. zajmowała w firmie „Centrum” Sp. z o.o. stanowisko dyrektora działu handlowego i sprzedaży, a następnie kierowała biurem handlowym „KWADRO” Sp. z o.o. prowadzącym sprawy handlowe dla 5 największych hurtowni księgarskich w Polsce – Liber, Omega, Kalambur, Kwadro i Kwadro-tech.

Z końcem czerwca nasze szeregi opuszcza Paweł Pakuła po ponad dwuletnim okresie zarządzania Działem Handlowym ze znaczącym wkładem w rozwój firmy. Paweł pomógł nam przejść przez trudny okres związany ze zmianą mixu produktowego i brakiem podręczników szkolnych. Pawłowi  udało się dostosować  produkt do wymogów lokalnego rynku, rozwinąć relacje z dostawcami, poprawić warunki handlowe, zdywersyfikować naszą ofertę. Ale Paweł  to także dobry, lojalny kolega, którego poczucie humoru sprawiało, że  praca z Tobą była prawdziwą przyjemnością.

Za to wszystko składamy serdeczne podziękowanie, wykonałeś dla naszej firmy kawał dobrej roboty.

W imieniu Zarządu Przedsiębiorstwa Dom Książki Sp. z o.o.

Kristof Zorde

Prezes Zarządu

Kategorie: Rynek Polski
Tagi: BookBook