Gry edukacyjne Kapitana Nauki

Przegląd

Idealne na prezent dla maluchów, przedszkolaków i uczniów

W serii gier edukacyjnych Kapitana Nauki ukazały się proste i wciągające propozycje dla całej rodziny, oparte na uwielbianych przez dzieci aktywnościach i zabawach. Trenują pamięć, spostrzegawczość, umiejętność współdziałania i zdrowej rywalizacji.

Wiele różnorodnych wariantów rozgrywki gwarantuje świetną zabawę bez względu na wiek. Bajecznie kolorowe plansze oraz oryginalne rysunki zachwycą zarówno dzieci, jak i dorosłych. Przy okazji fascynującej rywalizacji gracze przećwiczą myślenie logiczne i umiejętność współpracy.

Gry rozwijają różnorodne umiejętności: określanie zależności czasowych, odczytywanie godzin na zegarku cyfrowym i wskazówkowym, wyszukiwanie elementów na obrazkach. Podczas rozgrywki dzieci poznają składniki spożywcze i przepisy na proste dania, dowiedzą się, gdzie można kupić pieczywo czy artykuły papiernicze, poznają ciekawostki o interesujących zakątkach Polski.

Seria gier edukacyjnych: „Polska”, „Zegar”, „Zwierzaki bystrzaki”, „Gotowanie” i „Zakupy” otrzymała wyróżnienie w kategorii „Gry” w dziewiątej edycji konkursu Zabawka Roku na najciekawsze i najbardziej wartościowe zabawki i akcesoria dla dzieci.

W serii:

Polska (od 5 lat)

Zakupy (3-7 lat)

Gotowanie (3-7 lat)

Zegar (6-9 lat)

Zwierzaki bystrzaki (od 5 lat)

Więcej informacji o serii: Gry edukacyjne

Polub Kapitana: www.facebook.com/KapitanNauka

Kapitan jest tez na Instagramie! @kapitan_nauka

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.