Seria gier edukacyjnych Kapitana Nauki zdobyła wyróżnienie w konkursie Zabawka roku 2018!

Przegląd

W dziewiątej edycji konkursu Zabawka Roku na najciekawsze i najbardziej wartościowe zabawki i akcesoria dla dzieci wyróżnienie w kategorii „Gry” otrzymała seria gier edukacyjnych: „Polska”, „Zegar”, „Zwierzaki bystrzaki”, „Gotowanie”, „Zakupy”. Wyróżnione tytuły zostały docenione przez ekspertów, dziennikarzy z najważniejszych polskich mediów oraz gwiazdy show-biznesu.

Proste i wciągające gry planszowe dla całej rodziny, oparte na uwielbianych przez dzieci aktywnościach i zabawach. Trenują pamięć, spostrzegawczość, umiejętność współdziałania i zdrowej rywalizacji.

Wiele różnorodnych wariantów gier gwarantuje świetną zabawę bez względu na wiek. Bajecznie kolorowe plansze oraz oryginalne rysunki zachwycą zarówno dzieci, jak i dorosłych. Przy okazji fascynującej rywalizacji dzieci ćwiczą myślenie logiczne i umiejętność współpracy.


Określanie zależności czasowych, odczytywanie godzin na zegarku cyfrowym i wskazówkowym, wyszukiwanie elementów na obrazkach, geografia Polski, zapamiętywanie listy zakupów czy składników w przepisie na sałatkę to tylko niektóre z umiejętności rozwijanych przez poszczególne gry.

W serii:

Polska (od 5 lat)

Zakupy (3-7 lat)

Gotowanie (3-7 lat)

Zegar (6-9 lat)

Zwierzaki bystrzaki (od 5 lat)

Więcej informacji o serii: Gry edukacyjne

 

Polub Kapitana: www.facebook.com/KapitanNauka

Kapitan jest tez na Instagramie! @kapitan_nauka

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.