MultiPakiety od wydawnictwa Edgard: sprawdzony sposób na naukę języka od podstaw

Przegląd

Kompletne zestawy do nauki języków: angielskiego, niemieckiego, włoskiego i hiszpańskiego dla początkujących

Idealny wybór dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć naukę języka obcego albo powtórzyć podstawy przed wakacyjnymi wyjazdami! MultiPakiety to nowoczesne kursy do nauki języków obcych na poziomie początkującym i średnio zaawansowanym (A1-B1). Każdy z zestawów uczy ponad 2 tysięcy najważniejszych słówek i zwrotów oraz podstawowych zagadnień gramatycznych przydatnych w codziennej komunikacji. Tematyka skupia się wokół praktycznych zagadnień, takich jak pytanie o drogę, zamawianie dania w restauracji, robienie zakupów.

Dzięki zamieszczonym na płytach CD nagraniom w wykonaniu native speakerów można rozwinąć umiejętność rozumienia ze słuchu i osłuchać się z poprawną wymową. Nagrania w formacie mp3 umożliwią naukę także poza domem – podczas podróży, na siłowni czy w poczekalni!

Program komputerowy, na który składają się gry, ćwiczenia i testy językowe, pomoże usystematyzować i sprawdzić zdobytą wiedzę oraz sprawi, że utrwalanie materiału stanie się skuteczne i przyjemne.

W skład każdego pakietu wchodzą: 2 książki, 6 płyt CD oraz program komputerowy.Multikursy to nowe wydania zestawów: Angielski MultiPakiet, Hiszpański MultiPakiet, Włoski MultiPakiet, Niemiecki MultiPakiet. Zawartość pierwszych i drugich wydań różni się.

 

Cena: 59,90 zł

Wydawnictwo Edgard, Warszawa 2016

Angielski MultiPakiet. Trzecia edycja

ISBN: 978-83-7788-822-3

Niemiecki MultiPakiet. Trzecia edycja

ISBN: 978-83-7788-823-0

Hiszpański MultiPakiet. Nowa edycja

ISBN: 978-83-7788-824-7

Włoski MultiPakiet. Nowa edycja

ISBN: 978-83-7788-825-4

Więcej informacji: www.jezykiobce.pl

Znajdź nas na facebooku: www.facebook.com/jezykiobcepl

Kategorie: Edukacja
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.