David Weber – NA ZNAK TRYUMFU

Przegląd

Już 10 kwietnia do księgarń trafi Na znak tryumfu Davida Webera – dziewiąty już tom cyklu „Schronienie”. To część, w której Schronienie szykuje się do decydującej bitwy. Kościół Boga Oczekiwanego przeciwko tym, którzy pragną zerwać okowy kłamstwa. Jedni mają za sobą niezmierzone bogactwa i zakazane technologie, drudzy – wiarę w wolność oraz potężnych sprzymierzeńców. Kto zwycięży? Jedno jest pewne, przegranych czeka całkowite unicestwienie! Zapraszamy do zapoznania się z kontynuacją bestsellerowego cyklu!

 

DZIEWIĄTY TOM CYKLU „SCHRONIENIE”

 

Mimo swego bogactwa Charis był niewielką wyspiarską domeną, więc zwycięstwo Kościoła Boga Oczekiwanego wydawało się nieuniknione. Za Charisem stały jednak potężne siły – król i jego dziedzic, Bractwo Świętego Zherneau i Merlin Athrawes, cybernetyczny awatar dawno poległej kobiety, chcący zerwać okowy kłamstwa, którymi Kościół niewolił ciała i umysły. I tak osiem lat po rozpoczęciu krwawej wojny to nie Charis chyli się ku upadkowi.

Jednak przywódcy Kościoła Boga Oczekiwanego wciąż dysponują niezmierzonymi bogactwami oraz zakazanymi wcześniej nowoczesnymi technologiami. Całe Schronienie szykuje się do decydującej bitwy między tymi, którzy wierzą w wolność, i tymi, którzy chcą ich zepchnąć w niebyt.

 

Koniec tej waśni może być jeden – przegrany zostanie zniszczony.

 

David Weber, literacki fenomen XXI wieku, autor militarnej SF i popularnych na całym świecie cykli „Honor Harrington”, „Starfire” i „Schronienie”. Dwadzieścia dziewięć tytułów Webera trafiło na listę bestsellerów „New York Timesa”, a łączny nakład jego książek przekroczył już 8 milionów egzemplarzy.

Kategorie: Fantastyka
Tagi: Rebis

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.