Rusza nowy projekt Wolters Kluwer Polska

Rusza nowy projekt Wolters Kluwer Polska

Przegląd

Program certyfikacji LEX, którego pomysłodawcą jest firma Wolters Kluwer Polska – to pierwszy w Polsce program profesjonalnej weryfikacji znajomości tego systemu informacji prawnej. Z pewnością ułatwi pracę w firmach – nie tylko prawnikom. Program powstał przy wsparciu 20 wiodących kancelarii prawniczych w Polsce

Celem Programu jest przekazanie bogatej wiedzy o możliwościach serwisu, a następnie jej wielostronne zweryfikowanie. W momencie pozytywnej oceny z egzaminu, uczestnik Programu zostanie uhonorowany Certyfikatem LEX.

Program Certyfikacji LEX to pierwszy na polskim rynku tak innowacyjny projekt, stworzony z myślą o osobach, które zamierzają rozwijać karierę w oparciu o wiedzę prawną. Program obejmuje jedno – lub dwudniowe szkolenia, które oferują kilka poziomów wiedzy. Każdy uczestnik otrzyma potężną porcję praktycznych informacji nt. możliwości systemu LEX – zarówno tego co zawiera, jak i rozmaitych funkcjonalności, ułatwiających korzystanie z systemu. Taka wiedza nie tylko ułatwi codzienną pracę szkolącej się osobie, ale i wyróżni ją na tle konkurentów.

Więcej informacji o Programie Certyfikacji LEX na  www.produkty.lex.pl/certyfikacja

Kategorie: Szkolenia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.