Krzysztof Malec dołączył do zespołu ABC/Allied Pressroom Products Europe

Przegląd

Z początkiem marca br. struktury techniczno-handlowe ABC/Allied Pressroom Products Europe wzmocnił Krzysztof Malec, który objął w firmie stanowisko Sales Executive. Odpowiada za sprzedaż i wsparcie dla polskich klientów z segmentu druku offsetowego, zarówno arkuszowego jak i zwojowego.

Krzysztof Malec jest związany z branżą poligraficzną od 1997 roku, kiedy to objął stanowisko kierownika działu poligrafii w firmie Kodak Polska (pracując wcześniej w jej warszawskim przedstawicielstwie przez sześć lat). W latach 1998-2002 był dyrektorem generalnym Kodak Polychrome Graphics (KPG) Poland, a następnie przez rok – dyrektorem handlowym w polskim oddziale Sun Chemical, odpowiedzialnym za produkty KPG. W roku 2003 rozpoczął pracę w firmie Grafikus-Systemy Graficzne, gdzie pełnił funkcje dyrektora handlowego, a następnie – od 2006 – dyrektora ds. zakupów. W latach 2008-2018 odpowiadał za sprzedaż materiałów eksploatacyjnych w Heidelberg Polska. W marcu br. dołączył do zespołu ABC/Allied Pressroom Products Europe, gdzie objął stanowisko Sales Executive.

Mówi Konrad Lewandowski, współwłaściciel ABC/Allied Pressroom Products Europe: „Cieszymy się, że nasze szeregi zasiliła kolejna osoba o olbrzymim doświadczeniu i kompetencjach w zakresie sprzedaży i wdrażania materiałów eksploatacyjnych do druku offsetowego. Krzysztof Malec pojawia się w szczególnym dla nas okresie dynamicznego rozwoju. Przejęcie obsługi klientów z rynków takich jak Korea Południowa, Tajlandia, Filipiny, Australia, RPA i Bliski Wschód, związana z relokacją części produkcji z Chin do Polski; znacząca rozbudowa potencjału wytwórczego; przenosiny warszawskiego zakładu do nowej, większej siedziby oraz rozszerzenie portfolio, m.in. o chemikalia dla fleksografii, których dystrybutorem jest od stycznia br. firma Graw – to tylko wybrane wyzwania, jakie zrealizowaliśmy bądź właśnie realizujemy. Jesteśmy przekonani, że wzmocnienie naszych struktur techniczno-handlowych o Krzysztofa Malca przyniesie szereg korzyści zarówno obecnym, jak i przyszłym użytkownikom rozwiązań marki ABC/Allied”.


Kategorie: Poligrafia
Tagi: ABC Allied

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.