Piękny zbiór motywacji dla fanów Reginy Brett! Premiera książki „Magiczna iskra” Kajsy Ingemarsson

Przegląd

Możesz obudzić w sobie nieskończoną kreatywność – wystarczy iskra


Czytanie Magicznej iskry jest niczym wysłuchanie rad od najlepszej przyjaciółki. Kajsa dobrze wie, czym jest uczucie bezradności i beznadziei wobec ogromnych oczekiwań otoczenia. Starając się przełamać swoje słabości i zwątpienia, odkryła sekret wiary w siebie – należy otworzyć się na inspiracje i wkroczyć na ścieżkę kreatywnego życia. Jak to zrobić?

W tej inspirującej i pięknie ilustrowanej książce Kajsa opowiada krótkie, z życia wzięte historie opisujące codzienne problemy i tłumaczy w jaki sposób przekuć je w siłę. Magiczna iskra jest ogromną dawką motywacji i pozytywnych przesłań dla tych, którzy znaleźli się na życiowym zakręcie.

Masz wszystko, co jest ci potrzebne by się rozwijać i by wieść kreatywne życie. Częściowo dzięki informacji i wiedzy, które masz na swoim „twardym dysku,” a częściowo poprzez dostęp do mądrości sieciowej. Potrzebne jest jednak jeszcze coś, aby połączyć wszystkie te składowe, by osiągnąć wynik i pozostawić ślad unikalny dla ciebie. To, czego teraz potrzebujesz to inspiracja i magiczna iskra.

Fragment książki

Kajsa Ingemarsson – bestsellerowa szwedzka pisarka. W swoich książkach nawiązuje do problemów, z którymi borykają się ludzie na co dzień – w szczególności kobiety. Jej powieść Små citroner gula (2004) jest jedną z najlepiej sprzedających się w Szwecji książek XXI wieku, która doczekała się również ekranizacji. Trylogia Droga Serca, zapoczątkowana w 2013 roku książką Magiczna iskra wyznacza nowy kurs jej pisarstwa, ukierunkowany na rozwój osobisty i badanie ludzkiego potencjału.

Aby zajrzeć do środka, kliknij >>TUTAJ
Zamów swój egzemplarz >>TUTAJ

Dane szczegółowe:
Tytuł: Magiczna iskra. Twoja droga do kreatywnego życia
Autorka: Kajsa Ingemarsson
Tytuł oryginalny: Den magiska gnistan – vägen till ett kreativt liv
Cena: 44,90 PLN
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
ISBN: 978-83-65740-39-7

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.