Mężczyźni są z Marsa …, 26 wydanie tego evergreena!

Przegląd

Do księgarń trafiło 26. wydanie bestsellerowego poradnika Johna Graya Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus! To książka, która zrewolucjonizowała nasz sposób myślenia o miłości i związkach, a także zapoczątkowała wielką popularność autora, eksperta w dziedzinie związków międzyludzkich. Jej tytuł na stałe wszedł do potocznego języka jako synonim różnic pomiędzy kobietami i mężczyznami. Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus od lat jest obowiązkową pozycją dla wszystkich, którzy chcą świadomie budować szczęśliwy związek!

 

Książka, która zapoczątkowała wielką popularność J. Graya

 

  1. Gray w swoim bestsellerowym poradniku wyjaśnia, dlaczego kobietom i mężczyznom tak trudno stworzyć szczęśliwy związek. Radzi też, jak mogą oni wykorzystać świadomość dzielących ich różnic, by zbudować harmonijną relację.

Książka ta zapoczątkowała ogromną popularność autora i na stałe weszła do kanonu najbardziej poczytnych poradników podejmujących tematy związków, a jej tytuł w potocznym języku stał się synonimem różnic między kobietami i mężczyznami.

John Gray to ekspert w dziedzinie związków międzyludzkich, autor kilkunastu światowych bestsellerów, które przetłumaczono na 50 języków i wydano w nakładzie przekraczającym 50 milionów egzemplarzy. Przez trzydzieści lat był terapeutą małżeńskim i rodzinnym. Ogromną popularność przyniósł mu tytuł Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus – ciągu ostatnich kilkunastu lat najlepiej sprzedająca się na świecie książka o stosunkach damsko-męskich.

Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: Rebis

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.