Jeżeli jesteście fanami nieprzeciętnego humoru, rudych wiedźm i fantastyki z najwyższej półki – koniecznie sięgnijcie po Pakiet Belorski

Przegląd

Przygotujcie się na potężną dawkę emocji, magii i humoru spod znaku Kronik Belorskich! Oto sześć tomów niezapomnianych opowieści osadzonych w magicznym świecie Belorii – „Zawód: Wiedźma”, „Wiedźma Opiekunka”, „Wiedźma Naczelna”, „Wiedźmie opowieści”, „Wierni wrogowie” oraz „Kroniki Belorskie”.

Jeżeli jesteście fanami nieprzeciętnego humoru, rudych wiedźm i fantastyki z najwyższej półki – koniecznie sięgnijcie po Pakiet Belorski.


Pakiet Belorski to ekskluzywne wydanie sześciu tomów opowieści Olgi Gromyko osadzonych w magicznym świecie Belorii – „Zawód: Wiedźma”, „Wiedźma Opiekunka”, „Wiedźma Naczelna”, „Wiedźmie opowieści”, „Wierni wrogowie” oraz „Kroniki Belorskie”.

Pakiet Belorski to kompletny zbiór twórczości Olgi Gromyko osadzonej w uniwersum belorskim. Łącznie 6 książek, dużo lektury, jeszcze więcej niezapomnianych wrażeń. Jeżeli jesteście fanami nieprzeciętnego humoru, rudych wiedźm i fantastyki z najwyższej półki to pakiet belorski jest dla Was.

Pakiet Belorski – co otrzymujesz:

* 6 książek Olgi Gromyko opakowanych w ładne pudełko. Niektóre z tych książek jeszcze nie były oficjalnie publikowane w Polsce i jeszcze jakiś czas nie będą. Stanowią integralną część pakietu.

Do tego otrzymujesz parę bonusów:

* pocztówkę z autografem autorki (autograf prawdziwy) 

* 3 magnesy na lodówkę (czy gdzie tam zechcesz je przyczepić) z okładkami książek i cytatami Olgi Gromyko

* zakładkę (która zaprezentuje Ci też inne pozycje Olgi Gromyko, gdybyś jeszcze ich nie posiadał)

 

Pakiet jest edycją limitowaną.

Kategorie: Fantastyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.