#Dzieje się! w BookBook – kalendarz spotkań BookBook Hoża

Przegląd

 

#Dzieje się! w BookBook

 

Dorota Wellman i Andrzej Pągowski

„Być jak Pągowski”

  1. grudnia (poniedziałek) godz. 18:00

 

Krystyna Mirek

„Światło w Cichą Noc”

  1. grudnia (wtorek) godz. 18:00

Wieczór z bohaterstwa kalendarza Profilaktyki Nowotworów

„Wczesne wykrycie to życie”

15. grudnia (piątek) godz. 18:00

Księgarnia BookBook

Warszawa, ul. Hoża 29/31

 

W tym tygodniu zapraszamy na wyjątkowe spotkania. Oto nasi goście:

Rozmowa pary przyjaciół, Doroty Wellman i Andrzeja Pągowskiego, nie jest łatwa i gładka. Słynąca z języka i łatwości stawiania trudnych pytań dziennikarka wydobywa z artysty szczere do bólu wyznania, zmusza do refleksji nad własnym życiem, tym, co je kształtowało, konsekwencjami dokonywanych wyborów. Ten wywiad to spowiedź Andrzeja Pągowskiego. Ale także rodzaj terapii: uzależniony od pracy jak od narkotyku artysta przyznaje, że ceną sukcesu jest samotność.

Krystyna Mirek – autorka powieści obyczajowych, które czytelniczki kochają za wartką akcję, ciepły humor i życiowe obserwacje, pozwalające im utożsamiać się z bohaterami. Z wykształcenia jest polonistką. Wiele lat pracowała w szkole. Prywatnie żona i mama czwórki dzieci. Napisała już osiemnaście powieści, które cieszą się niesłabnącym powodzeniem, zdobywając listy bestsellerów. Pisanie było jej pasją, a stało się także zawodem i sposobem na realizację marzeń. Współpracuje także z portalem Polki.pl, publikując felietony oraz gazetą Pani domu, w której prowadzi rubrykę Mama radzi mamom, gdzie opowiada o prostych patentach na radzenie sobie z wychowawczymi wyzwaniami.

Celem kampanii Wczesne Wykrycie To Życie jest uświadomienie Polakom ważności badań profilaktycznych w kierunku chorób nowotworowych i wyrobienie nawyku ich regularnego wykonywania. Z okazji inauguracji kampanii został wydany kalendarz, który przypomina przez cały rok o konieczności badania się. Każda z par Pacjent i Ambasador co miesiąc zachęca do wykonywania badań, które ratują życie. Misją twórców i organizatorów kampanii jest pokazanie, że są sposoby wczesnego wykrywania raka, którego można skutecznie leczyć.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkania, dyskusje i zdobycie autografu.

Księgarnie BookBook to już prawie 100 księgarń na terenie całej Polski oraz bookbook.pl, gdzie czytelnicy znajdą nowości, bestsellery oraz wyjątkowe oferty promocyjne. W księgarniach miłośnicy książek poznają kilka milionów egzemplarzy od literatury pięknej, poprzez reportaże poradniki, ciekawą ofertę dla najmłodszych i młodych czytelników. Księgarnie Bookbook to także partner wielu inicjatyw wspierających czytelnictwo oraz organizator wydarzeń kulturalnych swoich księgarniach.

 

 

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: BookBook

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.