Bestsellery księgarni TaniaKsiazka.pl – listopad 2017

Przegląd

Na listopadowej liście bestsellerów księgarni TaniaKsiazka.pl pojawiło się kilka głośnych tytułów, w tym książki, na które fani czekali wiele długich miesięcy, chociażby 10. tom Sagi kryminalnej Camilli Lackberg, zatytułowany: Czarownica, czy Labirynt duchów, Carlosa Ruiz Zafona. Warto sprawdzić, jakie jeszcze perełki pojawiły się na liście najczęściej kupowanych książek w listopadzie w księgarni TaniaKsiazka.pl.

Pierwsze miejsce na liście należy do Psiego najlepszego. Był sobie pies na święta, Bruce’a W. Camerona. Ta niezwykle ciepła, świąteczna historia opowiada o tym, że grupka uroczych, słodkich szczeniaczków potrafi roztopić najbardziej zmrożone serce, a przy okazji pomoże temu sercu znaleźć miłość. Natomiast drugie miejsce na listopadowej liście to kolejny wielki tytuł, na który fani czekali bardzo długo, czyli Początek Dana Browna. Autor słynnego Kodu Leonarda da Vinci zabierze swoich czytelników po raz kolejny na wielką, ekscytującą wyprawę z niezwykle błyskotliwym profesorem Harvardu w roli głównej.

Miejsce czwarte i piąte należą także do niezwykle wyczekiwanych w tym roku książek. Czwóreczka to oczywiście 10. tom Sagi kryminalnej Camilli Lackberg, Czarownica. Autorka kryminałów, której tytuły osiągają rekordy popularności na całym świecie, ponownie zabiera czytelników do świata ponurej zbrodni. Tym razem ofiarami są małe dziewczynki. Czy zbrodnia sprzed lat i ta zupełnie świeża mogą mieć ze sobą coś wspólnego? Piąte miejsce należy z kolei do debiutującej na polskim rynku autorki romansów i erotyków, Whitney G. Jej Turbulencja to romans w przestworzach, między pilotem samolotów rejsowych a stewardessą. Związek zakazany i niezwykle gorący.

Miejsce 6. i 7. zestawienia zajmują książki o “życiu”. Jak zawsze Zygmunta Miłoszewskiego to tytuł, na który fani czekali… kilka lat. Opowiada historię małżeństwa, którego związek po wielu latach bycia ze sobą, jakby przygasł. A gdyby mieli oni szansę wiele lat temu inaczej pokierować swoim losem? Druga książka to tytuł o życiu, ale życiu, które odeszło. Anna Przybylska, piękna, młoda, utalentowana aktorka i wspaniała matka. Jej życie zakończyło się zdecydowanie przedwcześnie. Jaka była, kiedy gasły światła kamery? Ania. Biografia Anny Przybylskiej w tym miesiącu na miejscu siódmym.

Fakt, że Labirynt duchów Zafona pojawił się na miejscu 8. zestawienia, ma zapewne wiele wspólnego, z faktem, że książka miała swoją premierę na początku października. To zdecydowanie tytuł warty uwagi i kolejna fenomenalna opowieść z Cmentarza Zapomnianych Książek.

Miejsca 9. i 10. zestawienia z tego miesiąca należą do dwóch romansów. Pierwszy z nich to pikantny erotyk i piąty tom w słynnej serii Manwhore Katy Evans. Ona jest studentką na stażu w Jego firmie. On z kolei jest sexownym bossem i… kobieciarzem. TanioKsiążkową listę przebojów z listopada zamyka niezwykle ciepła książka w świątecznym klimacie, czyli Gwiazdka z nieba Katarzyny Michalak.

Niewątpliwie lista bestsellerów z tego miesiąca zawiera kilka naprawdę wielkich książkowych hitów i premier, na które fani czekali miesiącami, a czasami nawet latami. Warto sprawdzić, czy nie ma ich w naszej domowej biblioteczce. Będą także wspaniałą propozycją na zbliżające się święta.

Kategorie: Bestsellery

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.