Wyczekiwana nowość w serii Kapitan Nauka: Na tropie angielskich słówek

Przegląd

Pierwsza wielkoformatowa, pięknie ilustrowana książka do nauki języka angielskiego i zabaw obserwacyjnych

Na tropie angielskich słówek to nowość w ofercie Kapitana Nauki. 12 zachwycających rozkładówek zaprojektowanych przez utalentowanych polskich ilustratorów zabierze małych tropicieli w fascynującą podróż po prawdziwych i zmyślonych światach w poszukiwaniu angielskich pojęć i zwrotów. Szukanie szczegółów, ukrytych postaci i wymyślanie historii inspirowanych ilustracjami to zabawa na wiele godzin oraz doskonałe ćwiczenie spostrzegawczości i koncentracji.

Na tropie angielskich słówek to wyjątkowe połączenie picture booka ze słownikiem, jednak ilustracje odgrywają tu główną rolę i nie są jedynie graficznym przedstawieniem słówek. Angielskie wyrazy, zwroty i proste zdania pojawiają się na planszach na zasadzie skojarzeń, co sprawia, że czytelnik przyswaja je w naturalny i intuicyjny sposób. Słownictwo dotyczy m.in. liczb, kolorów, pór roku, środków transportu, zabawek, rodziny, dzikich i udomowionych zwierząt, ubrań, emocji oraz części ciała.

Wyjątkowe rysunki do książki wykonało jedenastu polskich ilustratorów, a każdą planszę cechuje niepowtarzalny styl i charakter. Tematy rozkładówek są zróżnicowane pod względem szczegółowości i będą odpowiednie zarówno dla przedszkolaków, jak i dzieci w wieku szkolnym. Trwała i atrakcyjna forma wydania (duży format, gruby karton) sprawiają, że książka może być wartościowym prezentem dla każdego małego tropiciela.

Wszystkie słówka w książce są podane w polskim tłumaczeniu. Dodatkowo można pobrać nagrania z poprawną wymową w formacie mp3 ze strony www.KapitanNauka.pl/natropie.

Więcej informacji:
Na tropie angielskich słówek

Cena: 29,90 zł
Marka: Kapitan Nauka
Wydawnictwo Edgard, Warszawa 2017

Polub Kapitana: www.facebook.com/KapitanNauka
kapitan jest tez na Instagramie! @kapitan_nauka

Kategorie: Edukacja
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.