„Nocny ogrodnik”

Przegląd

Po sukcesie Petera Nimble i Sophie Quire przyszedł czas na kolejną niezwykłą książkę Jonathana Auxiera. „Nocny ogrodnik” Wydawnictwa Dwukropek to pełna tajemnic i nieprzewidzianych zwrotów akcji opowieść o przygodach osieroconego rodzeństwa.

Czternastoletnia Molly i jej młodszy brat Kip, by nie trafić do sierocińca podejmują pracę w starej posiadłości państwa Windsorów. Od pierwszej chwili przeczuwają, że miejsce, w którym się znaleźli nie do końca jest bezpieczne i takie, jak sobie wyobrażali. Wygląd domowników wzbudza w dzieciach duży niepokój, a jeszcze większy ogromne drzewo, które niemal wrasta w rezydencję. I to właśnie wokół tajemniczego drzewa dzieją się dziwne rzeczy. Nocą pojawia się tam tajemnicza postać…. Kim jest nocny ogrodnik? W jakim niebezpieczeństwie znajdzie się osierocone rodzeństwo?

„Nocny ogrodnik” to kolejna z serii opowieść Jonathana Auxiera. Pięknie zilustrowana twarda okładka przyciąga uwagę i już na wstępie zabiera czytelnika w magiczny i nieznany świat. Intryguje klimatem oraz tytułem. Rodzi pytania kim jest nocny ogrodnik? W jaki świat zabierze odbiorcę i jaką przeżyjemy z nim przygodę?

Wydawnictwo Dwukropek – nowa marka Grupy MAC, to najlepsza współczesna literatura tworzona z myślą o dzieciach i młodzieży. Pod szyldem uśmiechniętej buźki ukazują się najważniejsze i najciekawsze serie wydawnicze. Naszych czytelników zabieramy w świat pełen szalonych przygód, dobrej zabawy i tajemniczych postaci. Zapraszamy wszystkich miłośników dobrej literatury.

 

Tagi: Dwukropek

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.