Katarzyna Popieluch-Kmiecik żegna się z Targami w Krakowie

Katarzyna Popieluch-Kmiecik żegna się z Targami w Krakowie

Przegląd

Po 11 latach , Katarzyna Popieluch-Kmiecik kończy pracę jako Komisarz Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie, Komisarz Targów Edukacyjnych i Kierownik Zespołu.

Chciałabym serdecznie podziękować Państwu za wspólnie zrealizowane projekty i często wieloletnią współpracę. Większość z Państwa miałam przyjemność poznać osobiście, część korespondencyjnie i telefonicznie. Wszystkie te kontakty były dla mnie naprawdę cenne i wpłynęły pozytywnie na moją pracę w Targach. Mam nadzieję, iż ten czas, realizacji wspólnych działań i jego efekty – minione już edycje Targów – pozostawi również w Państwa pamięci ciepłe wspomnienia.

Dziękując za wszystkie lata współpracy, życzę Państwu śmiałych planów na przyszłość oraz rozwoju zawodowego i osobistego, a przede wszystkim samych sukcesów:
autorów, którzy wzbudzają w ludziach chęć do lektury, książek po które sięgają czytelnicy, tłumaczy, redaktorów, ilustratorów, producentów papieru, grafików, wydawców, księgarzy, poligrafów, dystrybutorów, bibliotekarzy, agentów literackich i naturalnie Organizatorów Targów 🙂 – z którymi praca – to czysta przyjemność.

 

 

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.