Dylematy Laury – Marta Matulewicz

Przegląd

Książka dostępna w wersji elektronicznej

http://www.ebooki123.pl/dylematy-laury_p758

W dzisiejszych czasach, gdy mamy wiele trosk i zmartwień postać młodej dziewczyny Laury rozbawi nas do łez. Czytając perypetię Laury, u każdego czytelnika na twarzy zagości uśmiech. Powieść jest napisana lekkim językiem, akcja wciąga i uzależnia, a postać mojej głównej bohaterki od pierwszych linijek zdobędzie serca czytelników. Laura jest miłą, młodą, bardzo sympatyczną młodą dziewczyną. Do tego jest roztrzepana, marzy jej się miłość. Pomimo wszelkich kłopotów, w jakie się pakuje, stara się podchodzić do życia w wielkim optymizmem. I pokazać swoim czytelnikom, iż w życiu nie należy się poddawać, że warto walczyć o miłość, szczęście i przyjaźń.

Laura przeprowadza się ze Szczecina do Londynu. Jej pierwszy wieczór na londyńskiej ziemi kończy się pożarem, który niechcący wywołała. Na ratunek Laurze, jedzie wóz strażacki ze Scottem na czele. Laura od pierwszych chwil będzie zauroczona młodym strażakiem, czy okaże się on tym jednym? Na te pytania poznacie Państwo odpowiedzi w najbliższym czasie.

Marta Matulewicz – Mieszkanka małego ślicznego miasta, w którym dorastała i z którego wyjechała na dziesięć lat do Wielkiej Brytanii. Wróciła stamtąd z dwójką dzieci, mężem i z 89 kartonami rzeczy absolutnie potrzebnych. Dylematy Laury to debiut, który rozśmieszy do łez każdego czytelnika.

Polub stronę autorską na Facebooku

https://www.facebook.com/MartaMatulewiczAutorka

Książkę poleca Wydawnictwo Psychoskok

http://www.psychoskok.pl

Polub nas na Facebooku

https://www.facebook.com/WydawnictwoPsychoskok

Kategorie: Literatura
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.