Wydawnictwo Samo Sedno zaprasza na spotkanie autorskie z Dagmarą Gmitrzak, autorką książki „Trening relaksacji”

Przegląd

25 października o godz. 17:30 w Warszawie spotkanie autorskie z Dagmarą Gmitrzak połączone z miniwarsztatem technik relaksacyjnych

Wydawnictwo Samo Sedno oraz Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 103 w Warszawie serdecznie zapraszają 25 października (środa) o godz. 17:30 na spotkanie autorskie z Dagmarą Gmitrzak, autorką książki „Trening relaksacji”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy czują, że w natłoku obowiązków nie potrafią znaleźć czasu dla siebie, są przemęczeni i zestresowani. Podczas spotkania połączonego z miniwarsztatem Dagmara Gmitrzak zaprezentuje proste techniki relaksacyjne, które pomogą zmniejszyć napięcie psychofizyczne, zrelaksować ciało i umysł, doświadczyć uczucia błogości oraz przyjemności związanej wyłącznie z doświadczaniem swojego ciała oraz spokoju umysłu. Będzie to zaledwie kilkanaście sposobów ze 170 ćwiczeń zawartych w książce „Trening relaksacji”, która w lutym tego roku ukazała się nakładem wydawnictwa Samo Sedno.

O autorce:

Dagmara Gmitrzak – trenerka rozwoju osobistego, terapeutka, socjolog, autorka 7 książek, w tym bestsellera „Pokonaj stres dzięki technikom relaksacji” (z płytą CD) oraz tegorocznej nowości „Trening relaksacji”.

Serdecznie zapraszamy! Po spotkaniu będzie okazja, by otrzymać autorską dedykację.

Termin: 25 października (środa), godz. 17:30

Miejsce: Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 103 na Bielanach w Warszawie

Wstęp wolny!

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Samo Sedno

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.