JEDNOŚĆ na Targach Książki w Krakowie – stoisko D1

Przegląd

Serdecznie zapraszamy do Krakowa na 21. Międzynarodowe Targi Książki, które w tym roku odbędą się w dniach 26-29 października.
Czekamy na Państwa na stoisku nr D1 w hali Wisła. Dla naszych klientów przygotowaliśmy mnóstwo nowości a nasze wyjątkowe książki można będzie kupić z atrakcyjnym rabatem targowym od 30% do 50 %. Dla naszych klientów przygotowaliśmy wspaniałe prezenty do zakupów (kalendarze, zakładki, zawieszki, plany lekcji, bajkowe torby) oraz dużo, dużo więcej niespodzianek.

Poszukiwacze okazji będą zachwyceni z powodu Hitów cenowych czyli super rabatów na wybrane tytuły. Przewidziane także specjalne pakiety dla szkół i bibliotek.
W piątek i w sobotę z najmłodszymi czytelnikami spotka się pani Joanna Krzyżanek, autorka książek o Cecylce Knedelek zaś dla miłośników przepięknych polskich szlaków polecamy spotkanie z autorami albumu „Polska. Na szlakach św. Jana Pawła II”. Dla nauczycieli po raz kolejny przygotowaliśmy kreatywne warsztaty przy wsparciu profesjonalistów z Ośrodka Twórczej Edukacji KANGUR.

Zapraszamy na spotkania z naszymi autorami na stoisku D1:
27.10 (piątek):
10.30 – 12.30 „Cecylka Knedelek, czyli smakowanie i pożeranie książek” – miniwarsztaty dla dzieci z autorką, panią Joanną Krzyżanek.
28.10 (sobota):
11.00-12.00 „Cecylka Knedelek, czyli smakowanie i pożeranie książek” – mini warsztaty dla dzieci z autorką, panią Joanną Krzyżanek.
15.00-16.00 „Polska. Na szlakach św. Jana Pawła II” autorzy Magda i Mirek Osip-Pokrywka podpisują album.
29.10 (niedziela)
11.00-12.00 „Polska. Na szlakach św. Jana Pawła II” autorzy Magda i Mirek Osip-Pokrywka podpisują album.

Do zobaczenia w Krakowie!
Poniżej przesyłam nowości, które m.in. zaprezentujemy na stoisku wydawnictwa JEDNOŚĆ.

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Jedność

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.