Poznaj „WYMYSŁY MALITKI”

Poznaj „WYMYSŁY MALITKI”

Przegląd

Wymysły Malitki DIY

Autor: Malitka Patrycja

Wydawnictwo: DLACZEMU

Rok wydania: 2017

Oprawa: twarda Liczba stron: 225

Format: 190 x 250 mm

ISBN: 9788394725112

Cena rynkowa: 69,99 zł

„Wymysły Malitki” to kreatywny poradnik DIY (Do It Yourself – zrób to sam) zawierający aż 46 kreatywnych pomysłów, dzięki którym odmienisz wystrój swojego domu i ogrodu. Znajdziesz tu wiele ciekawych instrukcji i inspiracji, pomocnych w wykonywaniu ozdób świątecznych, dekoracji salonu, kuchni, sypialni lub gabinetu, praktycznych dodatków na balkon i taras oraz zaskakujących upominków dla Twoich bliskich.

To, co wyróżnia „Wymysły Malitki DIY” od innych poradników o podobnej tematyce, to wyjątkowo przystępne, zrozumiałe instrukcje tworzenia poszczególnych przedmiotów „krok po kroku” oraz jasno przedstawione poziomy ich trudności. Co więcej, książka okraszona jest zbiorem przepięknych, autorskich zdjęć, które z pewnością ułatwią Ci rozpoczęcie przygody z DIY.

Pozycja ta jest świetnym wyborem zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych miłośników sztuki DIY. Jesteśmy przekonani, że każdy czytelnik odnajdzie w tej książce wymarzone projekty, które z powodzeniem i przyjemnością zrealizuje w zaciszu swojego domu.

O Autorce:

Partycja Malitka jest założycielką bloga Wymysły Malitki, na którym już od lat publikuje swoje pomysły na upiększanie naszych domów, mieszkań i ogrodów. Poradnik, o którym właśnie czytacie, jest spełnieniem największego marzenia Autorki – popularyzowanie idei „zrób to sam” i zachęcanie coraz większej liczby osób do tworzenia nietuzinkowych dekoracji, które niewielkim nakładem pracy zmieniają każde wnętrze na bardziej indywidualne, niebanalne i pełne oryginalnego uroku.

Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: Dlaczemu

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.