Wydawnictwo Samo Sedno poleca: Asertywność w praktyce

Przegląd

Poradnik omawiający trudne sytuacje i proponujący asertywne scenariusze zachowań

Asertywność w praktyce to poradnik dla wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się, jak wyznaczać własne granice. W przeciwieństwie do większości tego typu poradników na rynku, prezentuje praktyczne podejście do problemu. Autorka opisuje często spotykane trudne sytuacje, takie jak rozmowa z szefem o awansie, złożenie skargi czy dyskusje o zasadach między rodzicami a dzieckiem. Pokazuje rozwiązania, które umożliwiają postąpienie zgodnie z własnymi przekonaniami, a równocześnie z szacunkiem wobec rozmówcy.

W ofercie także inne poradniki o wzmacnianiu pewności siebie:

Jak zbudować poczucie własnej wartości to propozycja dla osób, które zmagają się z niską samooceną. Książka podpowiada, jak rozpoznać u siebie objawy niskiego poczucia własnej wartości i proponuje czytelnikowi program osobistych warsztatów, który można wykonać samodzielnie. Praca z książką pomaga w akceptacji siebie i odzyskaniu wiary we własne możliwości .

Asertywność na co dzień to książka pokazująca, jak krok po kroku wypracować postawę asertywną. Autorka tłumaczy, co jest przyczyną braku asertywności i jak wprowadzić w swoim życiu zmiany, które pomogą uporać się z poczuciem winy i wstydem, które przeszkadzają w wyrażaniu własnych potrzeb i oczekiwań z pozycji szacunku i pewności siebie.

Poradnik Pewność siebie. Kompletna strategia wykorzystania własnego potencjału prezentuje z kolei trening, dzięki któremu czytelnik wypracuje i wzmocni poczucie własnej wartości i sprawczości. Książka omawia sprawdzone narzędzia i techniki, które pomogą pokonać lęk i wykorzystać swoje możliwości, a także odnaleźć się nawet w najtrudniejszej sytuacji.

Publikacje z serii Samo Sedno można kupić na www.SamoSedno.com.pl, w salonach Świat Książki oraz w dobrych księgarniach. W dużych salonach Empik można je teraz nabyć w specjalnej, promocyjnej cenie!

Więcej informacji:

Asertywność w praktyce

 

Jak zbudować poczucie własnej wartości

 

Asertywność na co dzień

 

Pewność siebie

 

Samo Sedno jest również na facebooku: www.facebook.com/SamoSedno

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.