Kapitan Nauka poleca: wciągające pakiety dla ucznia i dla przedszkolaka!

Przegląd

Zestawy rozwijających zadań i łamigłówek do nauki angielskich słówek

i rozwijania zdolności myślenia logicznego dla uczniów i przedszkolaków

Poręczne pakiety edukacyjnych zagadek i ćwiczeń to doskonały sposób na wspieranie rozwoju dziecka poprzez angażującą zabawę. Wśród zestawów przygotowanych specjalnie z myślą o dzieciach 3-5 oraz 6-9 lat znajdują się zarówno publikacje rozwijające spostrzegawczość, koncentrację i logiczne myślenie, jak i pakiety do nauki angielskiego.

W skład zestawów Łamigłówki dla przedszkolaka oraz Zabawy logiczne dla ucznia wchodzą: poradnik dla opiekunów ze wskazówkami doświadczonej psycholog dziecięcej, Agnieszki Bieli, jak rozwijać koncentrację, spostrzegawczość i pamięć u najmłodszych oraz z 28 różnorodnymi ćwiczeniami, ponad 100 zabawnych zagadek z kolorowymi ilustracjami, a także zmywalnych 15 kart z zadaniami ćwiczącymi grafomotorykę. Dzięki suchościeralnemu flamastrowi dodanemu GRATIS do zestawu zadania można wykonywać wielokrotnie!

W poręcznych pakietach Angielski dla ucznia oraz Angielski dla przedszkolaka dziecko znajdzie wszystko, co potrzebne do wciągającej zabawy z językiem angielskim. Ilustrowana książeczka z różnorodnymi ćwiczeniami oraz ponad 100 kolorowych zagadek obrazkowych będą doskonałą pomocą w nauce angielskich słówek, a przy tym dostarczą wiele godzin rozrywki.

Publikacje z serii Kapitan Nauka można kupić na www.KapitanNauka.pl, w salonach Smyk, Świat Książki i Matras oraz w dobrych  księgarniach i sklepach z zabawkami. W dużych salonach Empik można je teraz nabyć w specjalnej, promocyjnej cenie!

Więcej informacji: Łamigłówki dla przedszkolaka

 

Zabawy logiczne dla ucznia

 

Angielski dla ucznia

 

Angielski dla przedszkolaka 

 

Kapitan Nauka jest również na facebooku: www.facebook.com/KapitanNauka 

Kategorie: Edukacja
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.