Zabierz zabawki na wakacje

Przegląd

Dzieci lubią towarzystwo zabawek, bez których nie wyobrażają sobie wakacji. Zabierzmy je więc ze sobą za sprawą książeczki „Zabawki na wakacjach”.

książka w sprzedaży

http://www.psychoskok.pl/produkt/zabawki-na-wakacjach

http://bonito.pl/k-43259333-zabawki-na-wakacjach

https://www.nieprzeczytane.pl/Zabawki-na-wakacjach,product764743.html

Podczas tegorocznych wakacji nie musimy tłumaczyć dzieciom, że zabawki powinny zostać w domu i cierpliwie czekać na nasz powrót. Dzięki książce „Zabawki na wakacjach” młodsi czytelnicy będą mieli wrażenie, że zabawki są bliżej niż ktokolwiek mógł przypuszczać. Kto wie, może będą naprawdę?

Zabawki na wakacjach” autorstwa Joanny Łacznej to książka, którą w czasie wakacji powinno przeczytać każde dziecko. Główny bohater, Michaś ma spędzić niezapomniane chwile wypoczywając wraz z rodzicami w lesie położonym nieopodal jeziora. Niestety Michaś nie wyobraża sobie udanych wakacje bez zabawek, dlatego po rozmowie z rodzicami ostatecznie decyduje się zabrać ze sobą choć jedną.

Okazuje się, że zabawki też tęsknią i przeżywają każdy wyjazd domowników. To dlatego zdenerwowany Kichuś zaszczeka, Pinokio zacznie drapać się po nosie, a wóz strażacki żałośnie zawyje. Poruszone będą także trzy misie: Hipolit, Poldek i Kropek. Oczywiście zabawki zdecydują, że należy wyruszyć za Michasiem, dzięki czemu rozpocznie się pełna przygód wyprawa.

Książkę poleca Wydawnictwo Psychoskok

http://www.psychoskok.pl

Polub nas na Facebooku https://www.facebook.com/WydawnictwoPsychoskok

Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.