Studio EMKA poleca na wakacje AUDIOBOOKI

Przegląd

 

Vincent Harris
Myślenie strategiczne. O doprowadzaniu spraw do szczęśliwego końca

Książka ta dostarczy ci innowacyjnych i sprawdzonych strategii, byś z ich pomocą mógł stać się osobą, wokół której ciągle dzieje się coś pozytywnego. Kimś, kogo inni podziwiają i komu zazdroszczą ilości ukończonych projektów i zadań doprowadzonych do końca!

Ma ona pobudzić twój umysł do kreatywnego myślenia, w efekcie czego będziesz postępować wydajniej i skuteczniej, zarówno w pracy, jak i życiu osobistym.

1 płyta MP3; oprawa twarda, ISBN 978-83-64437-34-2; cena: 29,90 PLN
Więcej http://studioemka.com.pl/index.php?page=p&id=603

 

Les Giblin
Umietęjność obcowania z ludźmi

Umiejętność obcowania z ludźmi to spośród wszystkich ludzkich talentów ten, który przynosi największą satysfakcję. Dobre kontakty z innymi przesądzają o jakości życia – zawodowego, rodzinnego i towarzyskiego, bo wiedza oraz metody prezentowane w tej książce, znacznie ułatwiają wzajemne, międzyludzkie relacje. Trzeba tylko wprowadzić je w życie. Cieszę się, że mogę w tej materii służyć za przewodnika.
Les Giblin

Umiejętność obcowania z ludźmi jako coś bez czego nie da się normalnie funkcjonować w życiu, jest ponadczasowym przesłaniem Giblina. W naszych czasach nabiera ono szczególnego znaczenia.

1 CD; oprawa twarda, ISBN: 978-83-64437-33-5 2; cena: 24,90 PLN
Więcej http://studioemka.com.pl/index.php?page=p&id=598

 

T. Harv Eker
Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie

Jak to jest, że jedni się bogacą a inni nie potrafią związać końca z końcem? Eker ujawnia w swojej rewelacyjnej książce brakujące ogniwo między pragnieniem sukcesu a jego osiągnięciem. Problem tkwi w indywidualnym schemacie pieniędzy i sukcesu – należy go rozpoznać i skorygować – wówczas jest pewne, że pojawi się szansa finansowego powodzenia. Eker udowodnił, że to działa. Zaczynając od absolutnego zera potrzebował 2 lat, aby stać się milionerem stosując tę metodę.
Bogaci myślą: Tworzę swoje życie. I koncentruję się na szansach. Biedni myślą: Życie mi się przydarza. I koncentrują się na przeszkodach.
Warto tę maksymę zapamiętać i stosować na co dzień.
Zapraszamy na trzecią edycje legendarnego seminarium „Umysł Milionera” sygnowanego przez T. Harva Ekera!

1 płyta MP3; oprawa twarda, ISBN: 978-83-62304-48-6; cena: 34 PLN
Więcej http://studioemka.com.pl/index.php?page=p&id=453

 

I INNE

 

Wydawnictwo Studio Emka
www.studioemka.com.pl
www.facebook.com/studioemka

Kategorie: Biznes i Ekonomia
Tagi: Studio Emka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.