Nowość! Niemiecki AKTYWNIE Trening na 200 sposobów

Przegląd

Niemiecki AKTYWNIE! to doskonały sposób na przyjemną powtórkę języka oraz utrwalenie słówek i gramatyki języka niemieckiego dla osób znających podstawy i średnio zaawansowanych (poziom A2-B1).

Kolorowa książka zawiera wszystko, co potrzebne do poszerzania słownictwa, odświeżania znajomości struktur gramatycznych, a przede wszystkim – by zacząć ćwiczyć język w praktyce.

Ponad 200 różnorodnych ćwiczeń w kolorze pomoże w nauce słówek w sposób najbardziej sprzyjający zapamiętywaniu, czyli w kontekście. Aż 30 różnych typów zadań takich jak łamigłówki, krzyżówki czy zagadki zapewnia urozmaiconą i skuteczną naukę. Książka została podzielona na 14 rozdziałów tematycznych, co ułatwia zapamiętywanie i porządkuje wiedzę! Kolorowe lustracje sprawiają, że książki korzysta się z przyjemnością i z chęcią sięga do kolejnych zadań.

Dodatkowy rozdział z objaśnieniami gramatycznymi rozwiewa wątpliwości i ułatwia stosowanie reguł w praktyce. Wygodny słowniczek niemiecko-polski umożliwia łatwe odnalezienie wyrazu i sprawdzenie znaczenia.

Cena: 29,90 zł

ISBN: 978-83-7788-968-8

Liczba stron: 200

Wydawnictwo Edgard, Warszawa 2017

Więcej informacji: www.jezykiobce.pl

Znajdź nas na facebooku: www.facebook.com/jezykiobcepl

 

Kategorie: Edukacja
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.