„Nauka biznesu krok po kroku” – zapowiedź wydawnicza

Przegląd

Książka w sprzedaży w wielu księgarniach:

http://www.psychoskok.pl/produkt/nauka-biznesu-krok-kroku

http://bonito.pl/k-1481903-nauka-biznesu-krok-po-kroku

https://www.nieprzeczytane.pl/Nauka-biznesu.-Krok-po-kroku,product1014797.html

Jeżeli masz dość problemów finansowych sięgnij po „Naukę biznesu krok po kroku”. Dzięki książce dowiesz się, jak w rok uzyskać przychód na poziomie 100,000 zł miesięcznie.

O niezależności finansowej marzymy wszyscy, niestety nie każdemu będzie dane cieszyć się sukcesem na tym polu. Sięgając po książkę „Nauka biznesu krok po kroku” przekonamy się, jak osiągnąć zysk oraz uniknąć zagrożeń i zabezpieczyć się przed ewentualnymi problemami finansowymi.

Czy każdy skorzysta sięgając po „Naukę biznesu krok po kroku”?

Tak, ponieważ Kacper Daria napisał tę pozycję z myślą o wszystkich, którzy mają dość problemów finansowych. Wewnątrz zajdziemy najważniejsze wiadomości dotyczące prowadzenia firmy,  inwestowania i szeroko pojętej wiedzy biznesowej. Przejrzyste ułożenie treści gwarantuje, że każdy zrozumie i z łatwością przyswoi prezentowaną tematykę.

Dlaczego „Naukę biznesu …” możemy nazwać przyjaznym przewodnikiem o zarabianiu?

Pozycja istotnie jest jedynym w swoim rodzaju, przyjaznym przewodnikiem o zarabianiu. Przejrzysty i łatwy do zrozumienia sposób prezentacji treści, sprawia, że każdą informację, pojęcie i zagadnienie zrozumiemy poprzez samo tylko zapoznanie się z materiałem. Oznacza to, że, by skorzystać z oferowanych porad nie musimy posiadać ugruntowanej wiedzy biznesowej.

Czy w książce znajdziemy pomysły na własny biznes?

Należy podkreślić, że zebrana w Vademecum wiedza nie stanowi gotowego rozwiązania i pomysłu na własny biznes. Myślący o rozpoczęciu samodzielnej działalności znajdą w pozycji szczegółowy instruktaż, jak zrobić najkorzystniej, bez obciążeń i sztucznie irracjonalnych przepisów, uniemożliwiających rozwój.

Czy książka może odmienić Twoje życie?

Owszem, ponieważ „Nauka Biznesu Krok po Kroku” wskazuje, jak w rok uzyskać przychód pasywny na poziomie 100,000 zł miesięcznie. Dzięki tej wiedzy odmienisz swoje życie.

Jak wskazuje autor:

„Skoro musisz grać w tą grę, jaką jest własny biznes to zagraj najlepszym kartami. Te karty to wiedza płynącą z „Nauki biznesu krok po kroku”.”

Książkę poleca Wydawnictwo Psychoskok

http://www.psychoskok.pl

Polub nas na Facebooku

https://www.facebook.com/WydawnictwoPsychoskok

Kategorie: Biznes i Ekonomia
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.