Czym dzisiaj jest męskość? Do księgarń trafił kolejny dodruk książki Steve’a Biddulpha pt. Męskość – nowe spojrzenie

Przegląd

Większość Mężczyzn nie ma życia. Zamiast niego jest tylko wielkie udawanie. Kiedy mężczyzna jest głęboko nieszczęśliwy, potwornie zaniepokojony, zupełnie samotny lub zdezorientowany, często udaje, że jest na odwrót aby nikt nic nie zauważył”
Steve Biddulph „Męskość”​

Po latach od pierwszego wydania bestsellerowej Męskości autor przedstawia nowe spojrzenie na kwestie interesujące współczesnych mężczyzn i pomaga im odnaleźć się w czasach wymagających od nich z pozoru sprzecznych cech i ról.

Pisze m.in. o tworzeniu satysfakcjonujących związków miłosnych i prowadzeniu udanego życia erotycznego, o wychowywaniu dzieci, męskich przyjaźniach, rozwijaniu duchowości i wartościowej, sensownej pracy. Nie unika też tematów trudnych i radzi, jak uporać się z poczuciem niespełnienia i frustracją, a także mroczną stroną męskości – gwałtownością, skłonnością do agresji i autodestrukcji.

 

Steve Biddulph to światowej sławy psycholog, terapeuta rodzinny i autor bestsellerowych książek na temat rodzicielstwa. Razem z żoną (i współautorką) Shaaron mieszka na Tasmanii. REBIS wydał jego:  Wychowywanie chłopców, Sekrety szczęśliwego dzieciństwa, Jeszcze więcej sekretów szczęśliwego dzieciństwa, Wszystkie sekrety szczęśliwego dzieciństwa, Męskość. Nowe spojrzenie, Sekrety wychowywania dziewcząt.

 

 

Tagi: Rebis

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.