Akademia Mądrego Dziecka – seria z pomysłem na zabawę!

Przegląd

 

Edukacyjny Egmont proponuje dzieciom kolejną odsłonę cyklu Akademia Mądrego Dziecka, która bawi, uczy i wspomaga wszechstronny rozwój dziecka. Tym razem do rąk oddajemy serię, dla młodszych dzieci i ich rodziców oraz opiekunów, do wspólnej nauki, zabawy, oglądania i odkrywania świata – Wydzieram i kleję!

Nowość w serii „Akademia Mądrego Dziecka”, czyli kreatywne wyklejanki z papierem kolorowym. To cztery aktywności w jednym: dwa rodzaje wydzieranek-wyklejanek, kolorowanka oraz łączenie kropek. „Owoce i warzywa” to okazja, aby udać się na spacer na rodzimy targ, a także egzotyczny suk, przy okazji poznać nowe słowa, zaskakujące kształty, niespotykane połączenia. „Dookoła świata” to możliwość, by udać się w bliską i daleką podróż, przy okazji poznać nowe słowa i fakty oraz odkryć, że Ziemia jest bajecznie kolorowa.

Akademia Mądrego Dziecka to frajda dla najmłodszych i wspaniała zabawa, a zarazem rozwijanie sprawności manualnej i koordynacji wzrokowo-ruchowej,  poszerzanie wiedzy o świecie – tym najbliższym i tym dalszym, oraz rozwijanie podstawowych umiejętności i wartości społecznych. To doskonałe pomoce w stopniowym zdobywaniu niezbędnych kompetencji z zakresu tzw. gotowości szkolnej i poradzenia sobie w przyszłości w szkole i w życiu!

Akademia Mądrego Dziecka niejako przy okazji rysowania, naklejania, czytania i dobrej zabawy uczy dzieci tego, co najważniejsze – radości życia, radości bycia człowiekiem, radości bycia na świecie z innymi! Bo przecież, jak powiedział Robert Fulghum, wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć, uczymy się w przedszkolu.

Wstąp do Akademii Mądrego Dziecka i… baw się razem z nami!

Wydzieram i kleję, Owoce i warzywa

Autor: opracowanie zbiorowe

Ilustrator: Marzenna Dobrowolska

Oprawa: miękka

Objętość: 48 stron

Format: 208×278

Cena: 9,99

ISBN: 978-83-281-2352-6

Grupa docelowa: 3-7 lat

Premiera: 12 lipca 2017

Wydzieram i kleję, Dookoła świata

Autor: opracowanie zbiorowe

Ilustrator: Marzenna Dobrowolska

Oprawa: miękka

Objętość: 48 stron

Format: 208×278

Cena: 9,99

ISBN: 978-83-281-2352-6

Grupa docelowa: 3-7 lat

Premiera: 12 lipca 2017

Tagi: Egmont

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.