Wydawnictwo Edgard poleca MOVE śmiało – wyjątkowy kurs angielskich konwersacji dla młodzieży!

Przegląd

Niezwykła książka-gra, która pomoże przełamać obawę przed mówieniem po angielsku

Angielski. MOVE śmiało to oryginalny kurs konwersacji przeznaczony dla nastolatków. Praca i zabawa z książką z nagraniami pomoże w wyrobieniu dobrych nawyków językowych i przełamaniu oporu przed mówieniem po angielsku oraz umożliwi poznanie najważniejszych zwrotów i wyrażeń konwersacyjnych w przyjemny, a przy tym angażujący czytelnika sposób.

W każdym rozdziale nastolatek znajdzie rozgrzewkę językową, przydatne słówka i phrasal verbs, zabawne dialogi i atrakcyjne ćwiczenia pomagające w utrwalaniu wiadomości. Wszystko to w atrakcyjnej formie: podczas odkrywania komnat tajemniczej świątyni, odkrywca zdobywa kolejne odznaki za rozwiązywanie ekscytujących zadań i łamigłówek, mierzy się z kolejnymi wyzwaniami, a dzięki Kreatywnikom i innym nietuzinkowym zadaniom rozwija wyobraźnię.

Praca z kursem uczy wyrażać swoje opinie, uczucia i wątpliwości, właściwie reagować w różnych sytuacjach językowych, opowiadać o swoich pasjach, proponować aktywności i odrzucać propozycje. Nauka poprawnej wymowy stanie się prostsza dzięki dołączonym nagraniom mp3 do pobrania ze strony w wykonaniu native speakera.

Nastolatkom polecamy także kurs Angielski #GRAmatyka  do nauki angielskich reguł gramatycznych w formie angażującej gry oraz ilustrowane Fiszki SCHOOL .

Cena: 34,90 zł

Liczba stron:208

Edgard, Warszawa 2017

ISBN: 978-83-7788-815-5

Więcej informacji o książce: Angielski. MOVE śmiało

Znajdź nas na facebooku: www.facebook.com/jezykiobcepl

Kategorie: Edukacja
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.