Rodzinny weekend z Wydawnictwem Egmont na Warszawskich Targach Książki w dniach 18-21.05.2017!

Przegląd

Rodzinny weekend z Wydawnictwem Egmont

na Warszawskich Targach Książki w dniach 18-21.05.2017!

Wydawnictwo EGMONT: KSIĄŻKI

Stoisko Numer 90, sektor D16, Promenada

STADION NARODOWY W WARSZAWIE

Wydawnictwo Egmont serdecznie zaprasza wszystkich małych i dużych czytelników
do odwiedzenia stoiska
nr 90 w sektorze D16 na Warszawskich Targach Książki, które rozpoczną się już 18 maja na Stadionie Narodowym. W tym roku wiele premierowych publikacji zarówno dla najmłodszych, jak i młodzieży oraz bestsellery wydawnictwa będą sprzedawane w promocyjnych cenach z 25% rabatem. Specjalnie dla bibliotekarzy będą czekały też specjalne pakiety i rabaty.

W ramach Warszawskich Targów Książki Egmont serdecznie zaprasza na spotkania
z autorami związanymi z wydawnictwem, po dedykacje autorskie i premierowe wydania książek. To tylko niektóre z atrakcji, które czekają na czytelników.

Fanów planszówek i komiksów zapraszamy na drugie stoisko numer 312/G i 319/G, w Galerii.

Plan spotkań z autorami

Piątek, 19 maja, Sala dla dzieci – Galeria /poziom -1/

11.00-12.00 – Zofia Stanecka i Marianna Oklejak, autorki książek z serii „Basia”

Sobota, 20 maja, Sala dla dzieci – Galeria /poziom -1/

10.30-11.30 – Jarosław Kaczmarek autor książek „Gole wszechczasów” oraz „Suarez. Nigdy nie będziesz sam”

Sobota 20 maja, Stoisko Egmont nr 90/D16
11.00 – Marianna Oklejak autorka książek „Cuda Wianki”, „Cuda Niewidy” oraz serii „Basia”

12.00 – Justyna Bednarek, Zofia Stanecka, Ewa Nowak, Agata Kopff autorki serii „Czytam sobie”

14.00 – Ewa Nowak, autorka serii „Poczytaj ze mną”, „Czytam sobie”, „Sekretnika” oraz serii „Miętowej”

16.00 – Dariusz Tuzimek i Jarosław Kaczmarek, autorzy książek z serii „Mali Mistrzowie”


W ofercie Egmont Polska na targach znajdą się premierowe wydania książek, m.in.:

 • cykl „Czytam sobie”: Dobry pies, Cuda z mleka, Troja, Edison – wspierający dzieci w nauce samodzielnego czytania. „Czytam sobie” to gwarancja świetnej zabawy i sukcesu w samodzielnym czytaniu przez dzieci.

 • seria „Basia i przyjaciele”: Titi to świetna współczesna literatura dla przedszkolaków – bezpretensjonalna, zabawna i mądra. Zofia Stanecka i Marianna Oklejak, postanowiły rozszerzyć historię Basi, opisując przygody jej przyjaciół.

 • Basia i biblioteka, tradycyjnie już w książkach o Basi pytania i wątpliwości pięcioletniego człowieka zostały potraktowane z należytą powagą, a także z właściwym Zofii Staneckiej poczuciem humoru. I jak zwykle są pieczołowicie zilustrowane, w charakterystyczny dla Marianny Oklejak sposób – z mnóstwem smaczków na drugim i trzecim planie.

 • Złota różdżka, czyli bajki dla niegrzecznych dzieci jedna z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych książek dla dzieci, jakie kiedykolwiek powstały. Klasyczna pozycja literatury niemieckiej autorstwa Heinricha Hoffmanna z ilustracjami Justyny Sokołowskiej w nowych, uwspółcześnionych adaptacjach ze wstępem Michała Rusinka. Nie lada gratka dla poszukujących książek nietuzinkowych, pięknie wydanych, gwarantujących świetną zabawę i pobudzających wyobraźnię.

 • Cuda niewidy. Zagadki dla młodszych i starszych, kontynuacja niezwykłej, wielokrotnie nagradzanej pozycji „Cuda wianki”. Wytęż wzrok, wyostrz wszystkie zmysły! Zagadki, zadania na spostrzegawczość, wyszukiwanie różnic, labirynty. – jeśli tylko zdołasz rozwiązać wszystkie łamigłówki zawarte w książce, bracia będą wiedzieli, co robić dalej. Piękne wydanie w twardej oprawie ze wspaniałymi ilustracjami Marianny Oklejak. 

 • Suarez. Nigdy nie będziesz sam autorstwa Jarosława Kaczmarka, to najnowsza książka z serii „Mali mistrzowie”. Opowieść o chłopaku z Urugwaju to poruszająca historia wybitnego sportowca, który swoją grą zadziwia świat.

 • cykl „Poczytaj ze mną”: Pieśń o sowie; Gdy pada deszcz. W jaskini goblinów; O srebrnej łyżce wspierający dzieci w poznawaniu gatunków i form literackich, kształtujący nawyk wspólnego czytania i przeżywania. W powstanie serii zaangażowani zostali czołowi współcześni polscy autorzy i ilustratorzy.

 • Tkacze śmierci” – najnowszy tom przygodowej serii książek „Pięć Królestw” Brandona Mulla, w której dotychczas ukazały się „Łupieżcy niebios”, „Błędny rycerz” i „Strażnicy Kryształów”.

 • Minecraft. Podręcznik kreatywnego budowania przybliży czytelnikowi podstawy architektury oraz innych kreatywnych dziedzin, a następnie wskaże, w jaki sposób wcielić te przydatne wskazówki w życie, aby stworzyć niesamowite budowle. Gracze dowiedzą się z niego również jak łączyć ze sobą barwy i tekstury, aby uzyskiwać odmienne style, jak opracowywać szczegółowe plany skomplikowanych konstrukcji oraz poznają sztuczki pozwalające w sprytny sposób wykorzystywać różne bloki.

 • Star Wars. Przebudzenie mocy. Niesamowite przekroje Dwanaście barwnych plansz przedstawiających pojazdy i statki z filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy pozwoli fanom kosmicznej serii jeszcze raz powrócić do odległej galaktyki. Niezwykle szczegółowe przekroje i wyczerpujące opisy sprawiają, że to obowiązkowa pozycja dla każdego miłośnika gwiezdnej sagi.

 • My Little Pony. Akademia Wonderbolts. Poradnik kadeta Poradnik z którego czytelnik dowie się wszystkiego o Akademii Wonderbolts – najsłynniejszej uczelni w całej Equestrii. Informacje o kadrze, zasadach zachowania obowiązujących na terenie kampusu oraz wszelkich wymogach, które należy spełnić, by stać się prawdziwym wonderboltsem. W tej książce znajdują się też sekretne zapiski Rainbow Dash!

Na stoisku nie zabraknie również naszych hitów: „Moje wypieki i desery”, cyklu „Hania Humorek”, serii „Masza i niedźwiedź”, czy książek „Kraina lodu”.

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA STOISKA EGMONT, Numer 90, sektor D16

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Egmont

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.