Nowości w lubianej serii Kieszonkowiec od wydawnictwa Edgard: Let’s Talk, What’s Up, Piece of Cake

Przegląd

Edukacyjna seria gier i quizów karcianych wzbogaciła się o nowe tytuły do nauki języka angielskiego

Kieszonkowce angielskie to doskonały sposób na naukę języka angielskiego przez zabawę dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Podczas rozwiązywania zajmujących quizów lub emocjonującej gry w karty ze znajomymi albo rodziną angielskie idiomy i zwroty same wchodzą do głowy!

Dzieciom od 9. roku życia polecamy Let’s Talk grę karcianą, która pozwala poznać i utrwalić najważniejsze zwroty konwersacyjne przydatne w codziennych sytuacjach oraz przykładowe odpowiedzi i reakcje. Talia licząca 55 kart służy do gry w 4 edukacyjne gry towarzyskie: memory, klapka, karuzelę i szachraja, których zasady wyjaśniono w dołączonej instrukcji. W serii Kieszonkowiec znajdują się kolejne dwie gry angielskie przeznaczone dla dzieci: Remember & Forget do nauki angielskich czasowników oraz Bitter Sweet z najważniejszymi przymiotnikami.

Młodzież i dorośli ucieszą się na pewno z quizów do nauki języka angielskiego dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych (B1-C1). Wśród nowości w serii znajdą Piece of Cake quiz do nauki angielskich idiomów oraz What’s Up, który pomoże w nauce zwrotów konwersacyjnych. Angażująca forma, zabawne ilustracje i ciekawe przykładowe sytuacje dialogowe sprawią, że nauka będzie przyjemnością!

Wygodny format kart sprawia, że zmieszczą się w kieszeni i sprawdzą w każdych okolicznościach – w domu, w podróży czy w szkole.

W edukacyjnej serii Kieszonkowców znajdują się karty do nauki języka angielskiego, matematyki, geografii i rozwijania myślenia logicznego. Wszystkie zostały przygotowane przez specjalistów i zilustrowane przez utalentowanych polskich rysowników.

Wiek: 7+

Cena: 17,99 zł (23% VAT)

Więcej informacji: seria Kieszonkowiec

 

W serii:

Kieszonkowiec angielski Bitter Sweet 9+

Kieszonkowiec angielski Remember & Forget 9+

Kieszonkowiec angielski Let’s Talk 9+

Kieszonkowiec angielski Piece of Cake 15+

Kieszonkowiec angielski What’s Up 15+

Kieszonkowiec matematyczny Na 200% 11+

Kieszonkowiec matematyczny Trzecia połowa 10+

Kieszonkowiec logiczny Dzika logika 12+

Kieszonkowiec logiczny Na logikę! 12+

Kieszonkowiec geograficzny Gdzie Rzym, a gdzie Krym? 7+

Więcej informacji: www.kieszonkowce.pl

Znajdź nas na facebooku: www.facebook.com/kieszonkowce

Kategorie: Edukacja
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.