Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka dla uczniów – poleca Kapitan Nauka

Przegląd

Propozycje twórczej rozrywki dla małych bystrzaków

Kapitan Nauka podpowiada, co podarować dziecku w wieku szkolnym, aby wspierać jego rozwój, a równocześnie dostarczyć mu radości. Dla ciekawych świata młodych odkrywców polecamy szczególnie serię SuperQuizów fascynujących, ilustrowanych książek w formie kołonotatnika pełnych intrygujących ciekawostek i pytań, dzięki którym można sprawdzić zdobytą wiedzę. Różnorodna tematyka gwarantuje, że każde dziecko ciekawe świata znajdzie w serii coś dla siebie i zaskoczy innych wiedzą!

Cena: 24,90 zł

Więcej informacji: SuperQuiz

 

Znajdzie się także coś dla miłośników łamigłówek i zagadek Koncentracja 100 zabaw z detektywem Motywem to zajmujący pakiet zadań w książeczce i na zmywalnych, kolorowych kartach. Ćwiczenia rozwijają koncentrację i myślenie logiczne, a przy tym wciągają na długo.

Cena: 34,90 zł

Więcej informacji: Koncentracja 100 zabaw z detektywem Motywem

 

Małym i dużym polecamy też gry karciane i quizy do nauki języka angielskiego, matematyki, geografii czy ćwiczenia umiejętności myślenia logicznego. Zakręcone Kieszonkowce z kapitalnymi ilustracjami mogą posłużyć do samodzielnej nauki lub gry w cztery, a czasem nawet pięć różnych gier towarzyskich.

Cena: 15,99 lub 17,99 zł

Więcej informacji: Kieszonkowiec

 

Fanom gier polecamy Spostrzegawczość z kameleonem Leonem, rodzinną grę rozwijającą refleks i koncentrację. Z książki opiekun dowie się, jak ćwiczyć spostrzegawczość, a kolorowe karty z sympatycznym kameleonem sprawdzą się podczas angażującej rozgrywki.

Cena: 34,90 zł

Więcej informacji: Spostrzegawczość z kameleonem Leonem

 

Zestawy Ortografia z mrówką i borówką oraz Ortografia z muchą i pietruchą to doskonały sposób na naukę reguł ortograficznych poprzez zabawę. W pakiecie znajduje się poradnik dla opiekunów z ćwiczeniami i dyktandami, 110 dwustronnych kart do nauki pisowni trudnych słówek i reguł ortograficznych, ortograficzny plakat i kolorowanka XXL, która urozmaici zabawę.

Cena: 39,90 zł

Więcej informacji: Ortografia

 

Marka: Kapitan Nauka

Producent: wydawnictwo Edgard, Warszawa 2016, 2017

Więcej informacji: www.KapitanNauka.pl

Polub Kapitana: www.facebook.com/KapitanNauka

Kategorie: Edukacja
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.